Data dodania: 28-11-2014

Igrzyska śmierci w wersji mobilnej

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Vainglory to gra typu Multiplayer Online Battle Arena (MOBA), stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych firmy Apple. Ta wyczekiwana przez fanów gra, pojawiła się na Appstore całkiem niedawno, a co najważniejsze, jest darmowa!

Vainglory to nie lada gratka dla każdego fana gier takich jak League of Legends, czy Heroes of the Storm. Celem gry jest zniszczenie bazy przeciwnika, poruszając się w 3 osobowych drużynach. Każdy z zawodników ma swoją postać, która ma unikalne umiejętności. Już na początku gry dostajesz możliwość wyboru bohatera, którym chcesz walczyć w tej rozgrywce. W odróżnieniu od innych gier typu DOTA, w Vainglory masz pewnego rodzaju wydzielone korytarze, którymi trzeba się przemieszczać, by dotrzeć do bazy wroga. Oprócz tego, dostępna jest jeszcze „dżungla” w której możesz zabijać potwory (nie sterowane przez graczy) oraz dostawać różne bonusy.

Rozgrywając kolejne mecze, zdobywasz doświadczenie potrzebne Twojej postaci do uczenia się nowych umiejętności. Wybierz mądrze już na początku! Każdy z bohaterów ma swój unikalny profil. Niektórzy lepiej nadają się do walczenia wręcz, inni stosują magię, a jeszcze inni specjalizują się w leczeniu sprzymierzeńców. W grze możesz także zdobywać złoto. Dostajesz je albo za zabicie przeciwników albo za podbój kopalni. Warto mieć go pod dostatkiem, bo możesz za nie kupić swojej postaci nowy ekwipunek, dzięki któremu stanie się jeszcze bardziej potężna!

Rundy w Vainglory zostały zaprojektowane tak, by trwały nie dłużej niż 20-25 minut. Po upływie około 15 na mapie pojawia się Kraken. Jest to bardzo ważna jednostka, którą jak najszybciej trzeba pokonać, by móc odbić z jej pomocą bazę przeciwnika.

Gra jest darmowa, ale posiada różnego rodzaju płatne opcje. Na początku gry masz do wyboru kilku bohaterów, a kolejnych odblokować możesz za pomocą mikropłatności. Polecamy ją wszystkim fanom gier typu DOTA oraz posiadaczom IPhone i iPad.

Screeny z gry