Data dodania: 05-06-2015

Wciąga bardziej niż Sudoku!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Masz ochotę zagrać w grę, która nie przytłoczy Cię milionem kolorów, wybuchami i ciągle zmieniającym się otoczeniem? Marzy Ci się rozrywka odpowiednia dla przejazdu środkiem transportu publicznego, ale też na tyle ciekawa, że sięgniesz po nią w domu? W dzisiejszej recenzji opiszemy grę, która spełnia te kryteria – mowa tu o przypominającej Sudoku (również polegającej na liczeniu) grze „Threes!”
„Threes!” to gra logiczna, oparta na zasadzie dodawania do siebie cyfr, tak by tworzyły wielokrotność 3. Na samym początku, w czytelny i przejrzysty sposób, gra wyjaśnia nam wszystkie zasady. Przed Twoimi oczami znajduje się plansza z polami. Na polach tych, pojawiają się karty z numerami. Musisz za pomocą przesuwania palcem w lewo i prawo, ułożyć je w ten sposób, by otrzymać pożądany wynik. Na górze ekranu widnieje Twój cel. Na początku jest on prosty, np. wykonać działanie w stylu 3+3, ale z czasem zadania robią się coraz trudniejsze i bardziej wymagające. Ścianki ograniczające mapę, pełnią funkcję pomocnika w przesuwaniu kart.
„Threes!” już od pierwszego momentu urzeka prostotą i piękną grafiką. Całość została zaprojektowana w stylu „flat design” i wygląda naprawdę uroczo. Nie spotkasz tu krzykliwych kolorów ani rozpraszających migoczących elementów. Karty są animowane, ale w delikatny sposób, który dodatkowo nadaje grze specyficznego, miłego charakteru. Program posiada mnóstwo poziomów, dlatego też nie ma mowy o tym, by szybko Ci się znudził. Dodatkowo, rozbudowany system osiągnięć co raz poprawia Ci humor nowymi statystykami, którymi później możesz pochwalić się znajomym!
Gra „Threes!” jest dostępna odpłatnie, zarówno na urządzenia funkcjonujące w systemie Android, jak i iOS. Kwota, którą trzeba za nią zapłacić do niecałe 10 zł. Pobierzesz ją bez problemu ze sklepu Google Play oraz AppStore. Polecamy „Threes!” wszystkim fanom łamigłówek oraz osobom, które lubią spędzać swój wolny czas na czymś, chociaż w małym stopniu produktywnym 😉

Screeny z gry