Data dodania: 08-09-2014

Wisielec: Kto zostanie powieszony?

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Kiedyś razem z przyjaciółmi rysowaliście go kredą na boisku. Jedna literka, druga, trzecia, w okolicach dziesiątej trzeba było pogodzić się z przegraną. O czym mowa? Oczywiście o grze Wisielec! Teraz masz okazję zagrać w unowocześnioną wersję – do zainstalowania na Twoim telefonie i tablecie!

Na czym polega gra „Wisielec: Kto zostanie powieszony”? Zasady nie są skomplikowane. Należy odgadnąć hasło złożone z kilku liter. Na początku wiesz tylko z jakiej kategorii jest wyraz, który musisz odgadnąć oraz ile posiada on liter. Literki zaznaczone są jako poziome kreseczki. W trakcie rozgrywki składasz kolejne propozycje, próbując przy tym rozwiązać zagadkę. Jest jednak haczyk. Nie możesz tak po prostu „strzelać”, Twoje wybory powinny być przemyślane, ponieważ za każdą pomyłkę na ekranie pojawia się kolejna część szubienicy i wisielca. Gdy biedak zawiśnie – przegrywasz.

W grze pojawiają się hasła w kilku kategoriach:

  • Geografia – będziesz zgadywał nazwy różnych państw, miast oraz miejsc.
  • Muzyka – przekonasz się czy znasz wykonawców związanych z muzyką popularną.
  • Jedzenie – te hasła to wspaniała zachęta do próbowania swoich sił w kuchni. Zgadnij wszystkie nazwy składników i potraw!
  • Kino – sprawdź jak dobrze znasz kinowe hity, aktorów oraz reżyserów.
  • Zwierzęta – udowodnij, że Twoje oceny z biologii w liceum były zasłużone.
  • Sport – jeśli jesteś fanem sportu, ta kategoria jest stworzona dla Ciebie!

Wisielec posiada dwa tryby rozgrywki. W pierwszym, samodzielnie mierzysz się z kolejnymi hasłami wybranymi dla Ciebie losowo przez grę. Możesz użyć tylko jednej podpowiedzi! W drugim trybie, możesz grać razem ze znajomymi. Wymyśl samodzielnie hasło dla przeciwnika, lub posiłkuj się gotowymi propozycjami. Możesz w nich przebierać, dopóki nie znajdziesz tej odpowiedniej. Wygrywa ten, kto odgadnie większą ilość haseł.

Grę Wisielec polecamy każdemu, niezależnie od wieku. Jest naprawdę prosta, a dzięki trybowi gry wieloosobowej daje możliwość zabawy razem ze znajomymi. Odgaduj kolejne hasła, przy okazji… nie dając się powiesić! Emocjonująca rozgrywka gwarantowana!

Wisielec jest grą na urządzenia mobilne działające na systemie Android i iOS.

Screeny z gry