Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Myślice, że gry z gatunku Tamagotchi odeszły w niepamięć? Mylicie się! Gra POU na smartfony udowadnia,  że w każdym drzemie instynkt opiekuńczy! Zaopiekuj się swoim POU!

Kim jest POU? To Twój wirtualny pupil, którym musisz się w odpowiedni sposób zaopiekować. Musisz pamiętać o karmieniu go, kąpieli i zabawie z nim. Świetna gra na telefon.

Z każdym dniem będziesz obserwować jak rośnie i zdobywa kolejne poziomy, dzięki którym odblokuje nowe tapety i stroje. Pamiętaj, że możesz zmieniać wygląd swojego POU – wypróbowywać nowe stroje, kapelusze oraz okulary. Możesz też zmieniać tapety w pokojach, w których przebywa Twój pupil. Cała zabawa w gry POU odbywa się w czterech pomieszczeniach: kuchni, laboratorium, sali gier oraz sypialni.

Jak możesz zabawiać swojego POU? Możesz grać w gry w sali gier i zdobywać Monety. Czekają tam na Was cztery gry, będące uproszczeniami znanych i lubianych tytułów. Przyjdzie Wam tam nieustannie skakać ku niebu jak w Doodle Jump, spadać łapiąc monety, układać kolory w wariacji kojarzącej się z Bejeweled oraz łapać spadające z nieba posiłki uważając, by nie naciąć się na coś, czego nasz pupil strawić nie da rady — na przykład podkowę :).

Możesz też eksperymentować z miksturami w laboratorium. To tam Twój podopieczny może liczyć na  solidną dawkę mikstur, które przywrócą go na nogi. Odblokuj też osiągnięcia i specjalne przedmioty. Odwiedzaj ze swoim POU znajomych i ich pupili, i graj z nimi! POU to świetna zabawa dla każdego! Uczy troski o pupila i daje możliwość obserwacji jego rozwoju!