Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Złap Taxi to pomocna, darmowa aplikacja na Androida i iPhone, zawierająca w sobie bazę numerów do korporacji działających na terenie kilkunastu miast w Polsce. Po wybraniu lokalizacji mamy do wyboru oferty uszeregowane od najmniejszej ceny za jeden przejechany kilometr, podany jest także koszt samego startu. Z poziomu aplikacji możemy, za pomocą słuchawki umieszczonej obok nazwy, bezpośrednio połączyć się z wybraną korporacją i zamówić taksówkę. Dla przywiązanych do konkretnej firmy istnieje również opcja wyszukiwania po nazwie.
Dodatkowa bardzo przydatna funkcja dostępna w aplikacji Złap Taxi to symbole umieszczane przy poszczególnych nazwach korporacji. Dzięki nim już przed zamówieniem kierowcy wiemy, gdzie można płacić kartą kredytową, a gdzie honorowana jest jedynie karta debetowa. Istnieje też możliwość zamówienia taksówki online, bez łączenia się z centralą, także wybierając ją z bazy Złap Taxi. Swoje ulubione numery możemy dodać do specjalnie stworzonej w tym celu zakładki.
Dzięki tej bazie numerów zamówienie taksówki nie powinno już nigdy stanowić problemu. Złap Taxi pomoże wybrać najkorzystniejszą opcję i praktycznie za nas dokona całego procesu zamówienia.
Aplikacja jest darmowa, połączenia z Internetem potrzebujemy jedynie do aktualizacji cennika i ewentualnego zamówienia online.

Pobieraj za darmo

Darmowa aplikacja do pobrania na Androida – kliknij aby przejść do Android Market (Google Play)
Darmowa aplikacja do pobrania na iPhone – kliknij aby przejść do App Store