Data dodania: 30-10-2014

Znajdź pracę z Pracuj.pl!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Pracuj.pl to darmowa aplikacja na Androida, iOS oraz Windows Phone, która w prosty i wygodny sposób pomoże Ci znaleźć najlepsze oferty pracy.

Aplikacja Pracuj.pl jest w pełni zsynchronizowana z najczęściej odwiedzanym przez Polaków portalem z ofertami pracy www.pracuj.pl. Gwarantuje to dostęp do setek ogłoszeń każdego dnia! Jednak program ten, to nie tylko zwykła „tablica informacyjna”, znajdziemy w nim wiele opcji dodatkowych takich jak:

  • zapisywanie historii wyszukiwania,
  • możliwość dodania wybranych ofert pracy do „ulubionych”, by w prosty sposób mieć do nich dostęp w późniejszym czasie,
  • system Job Alert – informujący Cię mailowo o ogłoszeniach, które odpowiadają Twoim kryteriom,
  • dostosowana do Twoich potrzeb zakładka „Polecane Oferty”, w której znajdziesz linki do rekrutacji, które na pewno Cię zainteresują,
  • ciągły dostęp do wysyłanych przez Ciebie aplikacji.

Pracuj.pl umożliwia Ci także zapisanie w systemie Twojego własnego CV, co znacznie ułatwia aplikowanie na konkretne stanowisko. Wystarczy jedno dotknięcie, by załączyć swoje CV i wysłać je potencjalnemu pracodawcy.

Aplikacja posiada wiele kryteriów wyszukiwania ofert, między innymi: względem lokalizacji, branży, poziomu stanowiska oraz wynagrodzenia. Pozwala to na precyzyjne określenie poszukiwanego ogłoszenia i zaoszczędza czas, który spędziłbyś na przeszukiwaniu setek ofert, by znaleźć tę odpowiadającą Twoim kryteriom.

Aplikację Pracuj.pl polecamy wszystkim osobom, które aktywnie poszukują pracy. Dzięki niej, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz, masz dostęp do setek ofert!

Screeny z aplikacji