Data dodania: 24-04-2012

Zombie Dash

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Zombie Dash to prosta platformówka, darmowa na Androida. Bohaterem (lub bohaterką – twórcy gry pozwalają nam wybrać) idziemy bezustannie do przodu, zabijamy zombie i staramy się sami nie zginąć. Do dyspozycji mamy tylko dwa przyciski – skacz (by nie wpaść w przepaść, rozbić głową skrzynkę wiszącą w powietrzu – niczym znany czerwony hydraulik, albo zebrać złote monetki) oraz strzelaj (do zabijania nadchodzących zombie). Prostota gier o takiej mechanice i zasadach zabawy, na jedną wadę – zwykle te gry szybko się nudzą. Jak jest w przypadku Zombie Dash?

Najpierw plusy, bo jak na bezpłatną grę jest się czym pochwalić. Do wyboru mamy dużo rodzajów broni, a nawet możemy ulepszyć jej podstawową wersję za zdobyte w grze złote monety. Ponadto gra może pochwalić się ciekawą, przejrzystą grafiką – tło lokalizacji jest zrobione co najmniej przyzwoicie. Ponadto, w prawym górnym rogu znajduje się licznik metrów, które udało nam się przejść zamieniając zombiaki w czerwone plamy.

A minusy? Przede wszystkim – w nieskończoność nikt nie będzie bił własnego rekordu. Nie ma tutaj poziomów rozgrywki czy też poziomów trudności. Gra testowana na Samsungu zwalniała momentami i reagowała z opóźnieniem na wciśnięcie przycisku, co owocowało napisem GAME OVER na ekranie. Irytujące.

Podsumowując, gra może nie przygotuje Cię, by skutecznie odeprzeć atak zombie, ani nie porwie Cię na długie godziny, ale na pewno urozmaici nudną jazdę autobusem 🙂

Aplikacja do pobrania na Androida – kliknij aby przejść do Android Market (Google Play)