Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Soccer Showdown to pełna emocji gra dla urządzeń działających na systemach Android i iOS. Wciel się w role światowej sławy piłkarza i pokonaj swoich znajomych w strzałach do bramki!

Dzięki użyciu specjalnej technologii PhysKick™ w grze Soccer Showdown masz całkowitą kontrolę nad każdym kopnięciem! Zobaczysz, to nie jest kolejny tytuł w stylu ‘kliknij w odpowiednim momencie’, tutaj naprawdę działają prawa fizyki, a Twój palec ma tyle samo możliwości co nogi najlepszych piłkarzy! Od kierunki i siły z jaką dotkniesz piłki zależeć będzie to jak mocno zostanie kopnięta w grze. Masz także całkowitą kontrolę nad kierunkiem w który poleci oraz jej podkręceniem.

Soccer Showdown to gra w której ciągle będziesz miał do czynienia z innymi graczami. Odkryj grę w trybie online i zmierzyć się z zawodnikami z całego świata! Grając zdobywasz tytuły i monety, za które możesz później kupić sprzęt i ulepszenia.

Główne funkcje gry:

  • system PhysKick™ – pozwalający na całkowitą kontrolę piłki,
  • możesz grać jako strzelec oraz jako bramkarz,
  • ponad 25 milionów graczy w trybie online,
  • do odblokowania po ad 100 gadżetów takich jak piłki, rękawice i buty
  • oraz rozbudowany system osiągnięć w trzech trybach trudności.

Gra Soccer Showdown to doskonała forma rozrywki dla każdego fana piłki nożnej. Polecany ją zarówno młodym jak i doświadczonym sympatykom gier takich jak FIFA czy Football Manager.

Screeny z gry