Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Poczuj się jak prawdziwy strzelec wyborowy grając w Sniper 3D Assassin! Lubisz filmy akcji i ogromne emocje towarzyszą Ci, gdy patrzysz jak snajperzy eliminują swoje cele? A może marzysz o tym, by poczuć się jak tajny agent broniący sławnej osoby? Grając w tę grę poczujesz się jakbyś naprawdę krył się w oknie piętrowego budynku i czekał na swój cel!

Sniper 3D Assassin to gra akcji przeznaczona dla urządzeń działających na systemach Android i iOS. Wcielasz się w niej w snajpera, który otrzymuje zlecenia na różne osoby. Zazwyczaj musisz zabijać mafiosów lub innych gangsterów. W większość misji, na początku dostajesz zdjęcie jednej osoby, jednak może się tak zdarzyć, że będziesz musiał wyeliminować kilka celów.

Sterowanie jest, jak na grę mobilną, bardzo realistyczne, a za razem proste. Namierzasz bandziora podnosząc tablet lub telefon i ustawiasz urządzenie tak, by celownik był dokładnie na twoim przeciwniku, po czym za pomocą zaledwie jednego tapnięcia – strzelasz. Strzały w głowę są dodatkowo nagradzane. Za każdą ukończoną misję dostajesz zapłatę. W grze dostępne są gadżety, takie jak nowe rodzaje broni lub ulepszenia tej, którą już masz. Ulepszając lub kupując nowy sprzęt, ułatwiasz sobie zadanie i w kolejnych misjach szybciej likwidujesz wrogów.

Oczywiście, nie każda misja polega na leżeniu na dachu i celowaniu do kogoś, kto stoi w miejscu. Czekają na Ciebie emocjonujące zadania do wykonania w tłumie ludzi lub w sytuacji, w której musisz się poruszać! Na pochwałę zasługuje grafika, która wygląda naprawdę nieźle jak na grę stworzoną dla urządzeń mobilnych.

Sniper 3D Assassin spodoba się każdemu fanowi gier typu FPS oraz filmów akcji. Polecamy ją jednak osobom powyżej 18 roku życia, ze względu na drastyczne sceny pokazujące śmierć celów snajpera.

Screeny z gry