Data dodania: 31-03-2015

Od tej gry zakręci Ci się w głowie

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Gdy pierwszy raz zobaczyliśmy grę AA na App Store, pomyśleliśmy, że to jakiś testowo nazwany program, nie warty większej uwagi. Możecie wyobrazić sobie jak wielkie było nasze zdziwienie, gdy program pokazał się w rubryce „polecane” 😉 Okazuje się, że nie powinniśmy dać się zwieść nazwie. AA to bardzo ciekawa gra zręcznościowa. Na czym polega? O tym w dalszej części recenzji.

AA to jedna z całego szeregu gier stworzonych przez General Adaptive Apps Pty Ltd, wszystkie mają tytuły składające się tylko z dwóch liter i są albo grami logicznymi albo zręcznościowymi. Opisywana przez nas dzisiaj AA jest zręcznościówką wymagającą nie lada refleksu! Reguły są w sumie proste. Na ekranie pojawia się wirujący punkt, do którego musisz „poprzyczepiać” ponumerowane kuleczki. Zadanie to nie jest jednak aż tak proste, jak mogło by się wydawać. Musisz uważać na gotowe „promyki”, które wystają z punktu. Jeśli dotkniesz którejś z wystających części – przegrywasz.

Czy jest jakaś taktyka, która pomoże w „doklejaniu” nowych promyków? Internauci piszą, że w momentach, w których ruch elementów zmienia kierunek na zgodny z kierunkiem wskazówek zegara – lepiej jest „celować” prawą ręką, natomiast w momencie gdy punkty wirują w przeciwnym kierunku – lewą. AA wymaga dużego refleksu, ponieważ wraz z odkrywaniem kolejnych poziomów zwiększa się prędkość z jaką porusza się Twój cel. Gra potrafi naprawdę wciągnąć, ale przeznaczona jest dla osób niezwykle precyzyjnych i cierpliwych. Z czasem nabierzesz wprawy w „doklejaniu” promyków, ale na początku może to sprawiać trudność.

Grę AA polecamy fanom zręcznościowek i gier, które wymagają od użytkownika refleksu i cierpliwości. Dojście do wysokiego poziomu to nie lada wyzwanie, ale satysfakcja z takiego osiągnięcia jest gwarantowana 🙂 Gra jest odpowiednia także dla dzieci, nie zawiera elementów, które wymagają wprowadzenia ograniczenia wiekowego. Możesz pobrać ją za darmo z App Store.

Screeny z gry: