Data dodania: 09-10-2014

W tej grze nie grozi Ci rutyna!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Adam and Eve 2 to pełna humoru gra przygodowa, w której pomagasz sympatycznemu jaskiniowcowi znaleźć prawdziwą miłość. Gra jest kontynuacją sukcesu pierwszej części Adam and Eve, jednak tym razem Twoim zadaniem będzie ucieczka z raju i znalezienie jeszcze lepszego miejsca do życia!

Dlaczego Adam ucieka z raju? Odpowiedź jest prosta: by znaleźć prawdziwą miłość! Pomóż mu w jego poszukiwaniach i pokonuj razem z nim przeszkody, które napotka na swojej drodze. By tego dokonać przeciągaj po ekranie różne przedmioty powodując tym samym ich interakcję z bohaterem i jego przeciwnikami.

W trakcie rozgrywki będziesz:

  • karmić dinozaura,
  • kąpać krokodyla,
  • otwierać starożytne trumny i drzwi,
  • straszyć mumię ;),
  • pokonywać inne trudności, by znaleźć miłość!

Gra utrzymana jest w konwencji kreskówki. Dotykając palcem rysunkowych przedmiotów, możemy je przesuwać według własnej woli. Kolejne mapy przybierają postać mini łamigłówek, w których musimy wymyślić co zrobić, żeby poruszyć jakiś przedmiot lub by powstrzymać przeciwnika podczas próby pożarcia nas żywcem.

Adam and Eve 2 jest bardzo zabawną pozycją, w którą z chęcią zagra każdy fan gier przygodowych z lat 90-tych. Ze względu na momentami niecenzurowane sceny, nie polecamy jej jednak najmłodszych graczom.

Adam and Eve 2 jest grą na urządzenia mobilne działające na systemach Android i iOS.

Screeny z gry