Data dodania: 19-12-2012

Recenzja gry Angry Birds Star Wars

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Jeśli pasjonujesz się wystrzeliwaniem kolorowych ptaków z ogromnej procy, a powiększanie liczby punktów za zniszczone budowle i zgładzone świnki to twój obecny life goal , nie możesz przegapić najnowszej propozycji firmy Rovio Entertainment Ltd!

Cel gry nie uległ zmianie – zniszczenie jak największej liczby wrogich świnek. Całkowicie zmieniło się jednak otoczenie w jakim przyjdzie się nam zmierzyć z nieprzyjaciółmi. Do dyspozycji mamy armię nowych ptaków wyposażonych w najróżniejsze moce Jedi. Miecze świetlne, niszczycielskie promienie i laserowa broń to tylko część naszego nowego ekwipunku. Żeby nie było jednak zbyt różowo, imperialne  świnie też nie są bezbronne – potrafią do nas strzelać i bronić się przed atakami.

Wszystko utrzymane w gwiezdnej scenerii, czeka na nas między innymi walka  na pustynnych terenach Tatooine oraz w głębi świńskiej gwiazdy, gdzie czekać będzie sam Darth Vader. Czas wcielić się w Mistrza Jedi i wyzwolić galaktykę! Czy uda Ci się przejść ponad 80 arcytrudnych poziomów a także odblokować wszystkie dodatkowe plansze R2-D2 i C-3PO? Sprawdź!

Uwaga, wciąga!

Darmowa gra na Androida do pobrania – kliknij aby przejść do Android Market (Google Play)

Gra na iPhone do pobrania – kliknij aby przejść do App Store