Data dodania: 13-10-2014

Bądź anonimowy z Ask.fm!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Ask.fm to aplikacja serwisu społecznościowego, która pozwala Ci na anonimowe zadawanie pytań Twoim znajomym. Odkryjesz dzięki niej osobowość swoich przyjaciół, zadając im mądre, interesujące i zabawne pytania!

W Ask.fm możesz zapytać swoich znajomych dosłownie o wszystko! Także o sprawy, których nigdy nie poruszyłbyś nawet w rozmowie w cztery oczy! W serwisie tym możesz dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat osób, które już znasz, ale także poznać nowych ludzi z całego świata!

Jak założyć profil na Ask.fm? Aplikacja posiada specjalną opcję umożliwiającą Ci stworzenie go za pomocą synchronizacji z istniejącym kontem na Facebooku lub Twitterze. Dzięki temu, możesz śledzić aktywności swoich znajomych oraz obserwować ich odpowiedzi na pytania.

By zadać pytanie innej osobie wystarczy wejść na jej profil, wpisać je za pomocą dostępnego tam formularza i… wysłać! Twój znajomy nie będzie widział od kogo dostał pytanie, ale jeśli na nie odpowie, opublikuje się ono na jego profilu. Odpowiedź nie musi być udzielona w formie tekstowej – może zawierać również zdjęcie lub video.

Wygląd serwisu w wersji mobilnej nie różni się zbytnio od wersji podstawowej, skierowanej do użytkowników posiadających komputer stacjonarny. Wersja mobilna potrafi być jednak nieco kłopotliwa, ze względu na małe elementy, trudne do wybrania za pomocą dotknięcia palcem.

Ask.fm w swoim założeniu ma pomagać w zacieśnianiu dotychczasowych znajomości i zawieraniu tych zupełnie nowych. Polecamy ją osobom nieśmiałym, ale także tym, które poszukują flirtu i lubią żartować.

Ask.fm to aplikacja dla urządzeń mobilnych działających na systemach Android i iOS.

Screeny z aplikacji