Data dodania: 08-01-2015

Gra zbyt trudna dla 99% mężczyzn!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Blendoku to gra logiczna opierająca swoje zasady na popularnej grze o podobnym tytule – sudoku. Tym razem jednak, zamiast kwadracików z cyframi, Twoim zadaniem będzie układanie…kolorów! Grę stworzyło studio Lonely Few, odpowiedzialne między innymi za zręcznościówkę Brainsss.

Blendoku ma niezwykle prostą i estetyczną szatę graficzną. Rozgrywce towarzyszy również delikatna muzyka. Twoim głównym zadaniem jest ułożenie bloczków kolorystycznie (najczęściej chodzi o to, by ustawić je od najciemniejszego do najjaśniejszego lub na odwrót) w narysowanych na dole ekranu polach. Masz do wyboru wszystkie kwadraciki pokazane na górze planszy. Układasz je za pomocą przeciągnięcia palcem w wybrane miejsce. Jeśli się pomylisz, nie szkodzi – możesz później przesunąć element w poprawne miejsce.

Blendoku to także zabawa on-line! Rozgrywka na wszystkich mapach, których jest ponad 400, (a odblokować możesz nawet 900) jest na czas. Zaproś swoich znajomych do gry i zobaczcie komu uda się najszybciej rozwiązać układanki!

Gra ta zasługuje także na uwagę, że względu na jej oryginalność. Jest bardzo mało produkcji tak mocno opierających się o zasady designu i w których, obok zręczności, liczy się także poczucie estetyki i znajomości kolorów.

Blendoku polecamy wszystkim fanom gier logicznych oraz osobom, które mają zdolności graficzne. Powinna spodobać się każdemu graczowi, niezależnie od wieku. Ściągniesz ją bezpłatnie na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Screeny z gry