Data dodania: 05-09-2014

Kultowy Arkanoid w nowej odsłonie

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Break the Bricks jest grą zręcznościową polegającą na odbijaniu piłeczki w taki sposób, by uderzała w osuwające się cegiełki. Celem jest rozbicie ich wszystkich zanim dotrą do dołu mapy. Do odbijania używasz małej paletki, którą możesz przesuwać poziomo wzdłuż ekranu. Pamiętaj o tym, ze piłka nie może upaść na ziemię. Brzmi jak łatwizna? Nie do końca. Gra, na wyższych poziomach wymaga nie lada refleksu!

Cegiełki posiadają różne właściwości. Niektóre z nich wyglądają jak zrobione z kamienia – ten rodzaj musi być uderzony kilka razy, by pękł. Gdy rozbijasz cegły, mogą z nich wypaść kryształy. Każdy z nich ma wpływ na Twoją paletkę i piłeczkę. Dla przykładu, gdy nakierujesz paletkę w ten sposób, by spadł na nią pomarańczowy kryształ, piłeczka staje się kulą ognia i nie odbija się od cegiełek, a przebija przez nie. Z kolei zielony kryształ daje Ci możliwość przytrzymania kuleczki, zanim się odbije.

Stwórz swoją własną strategię i omijaj kryształy, których umiejętności nie są Ci potrzebne w danym momencie. Odkrywaj nowe mapy w dwóch światach zawierających ponad 100 poziomów! Możesz także wybierać między 3 trybami trudności: wolnym, średnim i szybkim. Dostosuj grę do szybkości, która najlepiej Ci odpowiada!

Break the Bricks jest #1 pośród gier stworzonych na wzór słynnego Arkanoida. Polecamy ją każdemu, kto ma ochotę na niewymagającą rozrywkę. Jest na tyle nieskomplikowana, że problemu z odblokowaniem kolejnych poziomów nie powinny mieć nawet dzieci. Jej estetyczna grafika i przyjemna muzyka są tylko dodatkowymi atutami. Polecamy i ostrzegamy – gra naprawdę wciąga!

Break the Bricks jest grą na urządzenia mobilne działające na systemie Android.

Screeny z gry