Data dodania: 10-12-2014

Najlepszy menedżer powiadomień

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

C Notice to aplikacja, która sprawi, że już nigdy nie przeoczysz żadnego z powiadomień na Twoim telefonie i tablecie! Na pewno nie są Ci obce wiadomości Facebook Messenger, które pojawiają się jako małe „bąbelki” z awatarem osoby, która do Ciebie napisała. C Notice działa bardzo podobnie, ma jednak o wiele większe możliwości!

Możesz samodzielnie zaznaczyć aplikacje, których powiadomienia chcesz widzieć na ekranie swojego telefonu. Nie muszą to być tylko popularne programy do odbierania poczty email, czy informacje o nieodebranych połączeniach. C Notice przypomni Ci o wszystkich wydarzeniach, które zapisałeś w kalendarzu, pokaże miniaturę nowego maila, a także SMSa. Możesz podłączyć do niego serwisy społecznościowe takie jak Facebook, Twitter, Google+ i wiele innych! Aplikacja oferuje także możliwość zsynchronizowana powiadomień, nawet z grami, które masz zainstalowane na swoim smartfonie!

Możesz samodzielnie skonfigurować wiele opcji dotyczących wyglądu i zachowania powiadomień. Jednym z nich jest opcja włączenia przypomnień, nawet gdy ekran telefonu jest wygaszony. C Notice pozwala Ci również na usunięcie wszystkich „bąbelków” jednym ruchem. Wystarczy ze przejedziesz po nich palcem w dół ekranu. Przeciągnięcie do góry spowoduje usunięcie konkretnego powiadomienia, a przesunięcie do środka – otworzenie aplikacji.

C Notice jest bardzo estetyczną i szybką aplikacją, która ułatwi życie niejednemu użytkownikowi smartfona. Aplikacja jest dostępna za darmo w sklepie Google Play i można zainstalować ją na większości telefonów i tabletów z systemem Android.

Screeny z aplikacji:

(kliknij na screen, żeby powiększyć)