Data dodania: 20-03-2015

Mobilny przewodnik turystyczny

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Wielkimi krokami zbliża się do nas wiosna. A razem z nią piękna pogoda, mobilizująca do wycieczek i dłuższych podróży 🙂 Masz ochotę na weekendowy wypad do którejś ze znanych stolic? Dwa lub trzy dni to tak mało czasu, a chciałbyś odwiedzić wszystkie znane miejsca i nie przeoczyć żadnej z atrakcji jakie oferuje dane miasto? Zaopatrz się w dobry przewodnik! Nie musisz wydawać pieniędzy w księgarni, wystarczy, że ściągniesz National Geographic City Guides 🙂

Darmowa wersja aplikacji zawiera wiele praktycznych informacji na temat miast, takich jak: gdzie pójść, aktualny kurs waluty, pogodę oraz informacje noclegowe. Do każdego z nich przypisany jest zbiór około 50 ciekawostek dotyczących historii, obyczajów oraz miejsc, które warto odwiedzić. W wersji bezpłatnej będziesz mieć również dostęp do sekcji z fotografiami miast oraz do zakładki, w której możesz zapisywać sobie informacje, do których chcesz wrócić później.

O wiele więcej możliwości oferuje wersja premium aplikacji. W opcji płatnej City Guides przygotuje dla Ciebie plan najciekawszych atrakcji w każdym z miast oraz listę wskazówek dotyczących najlepszych miejsc do fotografowania. Otrzymasz również dostęp do map z zaznaczonymi ścieżkami, pozwalającymi na obejrzenie wszystkich ciekawych zabytków podczas jednego spaceru.

Jak można było spodziewać się po National Geographic, aplikacja jest wykonana niezwykle estetycznie i wypełniają ją naprawdę dobre jakościowo zdjęcia. Interfejs nie sprawia problemów, łatwo się po nim nawiguje. City Guides polecamy wszystkim, który mają ochotę na zwiedzanie 🙂 Jest to naprawdę ciekawa aplikacja, dzięki której nie ominie Cię żadna atrakcja! Możesz pobrać ją za darmo z App Store.

Screeny z aplikacji: