Data dodania: 17-02-2015

Cukierkowa gra dla dziecka

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Strawberry Shortcake to słodka kreskówkowa bajka dla najmłodszych, opowiadająca o przyjaźni małych dziewczynek, które uwielbiają gotować. W grze, która powstała na podstawie tej historii nie uświadczymy przemocy, czy innych niebezpiecznych dla dzieci wzorców.

Strawberry Shortcake: Berry Rush to pełny słodkości i różu runner, stworzony z myślą o małych dziewczynkach. Fabuła nie jest skomplikowana – grupka przyjaciółek piecze babeczki, ale skończyły im się składniki. Twoim zadaniem jest zbieranie brakujących rzeczy w trakcie biegu po słodkich krainach. Będziesz skakał po kwiatkach, mijał tęczowe krajobrazy, a wszystko to w akompaniamencie przyjemnej muzyki. W trakcie rozgrywki będziesz mógł wybrać, którą z przyjaciółek chcesz grać. Twojemu maratonowi towarzyszyć będą także malutkie zwierzątka i inne piękne rzeczy.

Biegnąc musisz wykonywać uniki, ponieważ na Twojej drodze będą pojawiać się przeszkody w postaci kamieni i różnych drewnianych konstrukcji. Brakujące składniki babeczek leżą na Twojej drodze, a by zebrać większość z nich musisz wykazać się refleksem w kierowaniu swoją postacią. Gdy zdobędziesz wystarczającą ilość słodkości, Twoim oczom ukaże się panel w którym widać gotowe wypieki. Możesz jej sprzedać, by za zarobione pieniążki dokupić atrakcyjne dodatki do gry. Przechodząc konkretne mapy odblokowujesz także masę gadżetów w postaci strojów dla Twoich bohaterek oraz słodkich zwierzaczków, które zostają Twoimi towarzyszami.

Sterowanie w Strawberry Shortcake: Berry Rush jest bardzo proste. Krótki samouczek nauczy Cię przesuwania palców w odpowiednim kierunku, by wykonać skok, unik lub szybko zmienić stronę, którą biegniesz. Gra nie jest trudna i poradzą sobie z nią nawet najmłodsi użytkownicy urządzeń mobilnych. Można pobrać ją za darmo w sklepach z aplikacjami dla systemów Android i iOS.

 Screeny z gry: