Data dodania: 20-05-2016

Poolska mistrzem Pooolski!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

1. UEFA Euro 2016 to turniej, który elektryzuje cały piłkarski świat. Bądź na bieżąco dzięki tej aplikacji.
2. Poza podstawowymi wiadomościami appka oferuje wiele ciekawostek i praktycznych ułatwień dla kibica.
3. Wyróżnikiem programu Euro 2016 jest bogactwo informacji w mega czytelnej oprawie.

Na podbój Europy

 

Największa impreza sportowa Starego Kontynentu, czyli odbywające się co cztery lata Mistrzostwa Europy w piłce nożnej zbliża się wielkimi krokami. Biało-czerwoni pierwszy mecz we Francji rozegrają 12 czerwca. Do tego czasu każdy kibic powinien poczynić pewne kroki, aby przygotować się na to piłkarskie święto. Jeszcze za wcześnie na zakup skrzynki zimnego piwa, ale już teraz warto zaprzyjaźnić się z aplikacją Euro 2016. Dlaczego? Do dyspozycji otrzymujemy nie tylko szczegółowy terminarz, ale także kilka funkcji, których brakuje podobnym aplikacjom.

O której mecz?

 

Przy pierwszym uruchomieniu appki zostaniemy poproszeni o wskazanie drużyny, za którą najmocniej będziemy trzymać kciuki. Od tego momentu wszystkie informacje dotyczące danej reprezentacji będą wyszczególnione, dzięki czemu nie przegapimy żadnego spotkania i żadnej bramki. Czytelny terminarz sprawia, że wystarczy jeden rzut oka, aby dowiedzieć się podstawowych informacji o interesującym nas meczu. Wynik, data i oczywiście stające naprzeciw sobie teamy to dane, które sprawdzimy w najszybszy możliwy sposób. Zapominalskich może uratować system powiadomień, który dopasujemy do siebie – aplikacja przypomni nam dzień, lub godzinę przed rozpoczęciem meczu.

Piłka jest okrągła, a bramki są dwie

 

Choć aplikacja Euro 2016 zawiera stosunkowo dużo informacji, to interfejs jest równie prosty, co słynne słowa Kazimierza Górskiego. Wspomniana już opcja wyboru ulubionej reprezentacji skutkuje tym, że mecze w których bierze udział podświetlone są pomarańczową barwą. Ekrany ładowania, choć nie towarzyszą nam zbyt często, okraszone są futbolową animacją. Drodzy twórcy aplikacji mobilnych, apelujemy: Takie szczegóły naprawdę pozytywnie wpływają na odbiór programów.

Zaczerpnij wiedzy

 

Appka Euro 2016 to nie tylko terminarz spotkań. Nie zabrakło takich ekranów jak „Grupy”, gdzie na bieżąco możemy śledzić jak układają się tabele turnieju. Zakładka „Mecze” to pełne drzewko turniejowe, które przyda nam się szczególnie po rozstrzygnięciu fazy grupowej. Takie informacje możemy zdobyć wszędzie, dlaczego więc ta aplikacja jest wyjątkowa? Po wybraniu dowolnej drużyny narodowej naszym oczom ukazuje się ekran zawierający wiele ciekawych informacji. Nazwisko trenera, najlepsi strzelcy, przydomek i wiele, wiele innych. Dodatkowo możemy zapoznać się z krótką notatką o historii i największych sukcesach zespołu. Lektura obowiązkowa dla każdego maniaka piłki kopanej.

Mam przeczucie

 

Za pośrednictwem aplikacji możemy zabawić się w jasnowidza, albo, jak kto woli, profesjonalnego typera. Opcja „Przewiduj” umożliwia nam wytypowanie wyniku każdego meczu, aby później skonfrontować wyprognozowane rozstrzygnięcia z rzeczywistością. To fajna możliwość, i choć nie każdy będzie z niej korzystał, to kto wie – może odkryjecie w sobie nowy talent i ogracie bukmachera?

Przed pierwszym gwizdkiem

 

Mistrzostwa Europy coraz bliżej. Twórcy aplikacji Euro 2016 zadbali o to, abyśmy oprócz szalika, zdartego od dopingu gardła i nadziei w sercu, mieli także pod ręką kompana, który pozwoli nam jeszcze intesywniej przeżywać piłkarskie święto i nie przegapić żadnego kopnięcia. Darmową aplikację, całkowicie spolszczoną, można pobierać już teraz na wszystkie urządzenia z Androidem. Kibice są gotowi, a ty, drużyno narodowa? Do boju Polsko!

Metryczka

 

Jedna z największych imprez sportowych Europy zbliża się wielkimi krokami. Aplikacja Euro 2016 to nie tylko terminarz i wyniki, ale także szereg przydatnych kibicom rozwiązań. Must have dla każdego fana piłki nożnej. Zobacz też inną aplikację na Euro 2016 Jalvasco.

Ocena ogólna: 9

Pomysł: 8

Interfejs: 9

Użyteczność: 10

Screeny z aplikacji na telefonie