Data dodania: 20-06-2016

Podróżuj i kochaj

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

 

1. Misterb&b to doskonałe narzędzie dla ciekawych świata gejów.
2. Aplikacja przedstawi oferty chwilowego wynajmu pokoju lub mieszkania na całym świecie.
3. Dzięki dopracowanemu interfejsowi wszystkie informacje są przedstawiony w czytelny sposób.

Zwiedź świat

 

Jeśli jesteś ciekawy świata i lubisz podróżować, to aplikacja Misterb&b zdecydowanie ci to ułatwi. Wystarczy wybrać dowolne miejsce na świecie, które chciałbyś odwiedzić, a appka podsunie zamieszczone przez jej użytkowników ogłoszenia wynajmu. Jest tylko jeden warunek – musisz być gejem.

Od mężczyzn, dla mężczyzn

 

Misterb&b to aplikacja przeznaczona dla homoseksualnych mężczyzn, którzy chcą podróżować, a przy okazji poznać innych gejów z całego świata. Po założeniu konta możesz poszukać chwilowego lokum, albo samemu umieścić ogłoszenie. Spokojnie, to nic zobowiązującego – za pokój zapłacisz gotówką, niekoniecznie w naturze. Dużym plusem aplikacji jest spora ilość ogłoszeń, każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Wiele informacji

 

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji wystarczy wpisać w wyszukiwarkę dowolne miasto na świecie. Naszym oczom ukaże się lista ogłoszeń od użytkowników, którzy za określoną opłatą przygarną nas do swojego mieszkania. Oprócz zdjęć – zarówno lokalu jak i właściciela – udostępnione są inne przydatne informacje: metraż, wyposażenie, opis, a także ilość dostępnych w okolicy miejsc rozrywki, także tych jedynie dla gejów. Dodatkowo możemy przeczytać recenzje innych panów, którzy odwiedzili kiedyś danego gospodarza.

Dopracowany interfejs

 

Interfejs aplikacji jest bardzo przyjazny i przemyślany. Nawigowanie po programie nie sprawi nikomu kłopotu, a wszystkie ważne informacje są dobrze wyeksponowane, dzięki czemu nie musimy doszukiwać się godzinami wiadomości o tym, czy będziemy mieli dostęp do zmywarki, albo Internetu. Wiele danych jest przekazywane poprzez piktogramy, co dodatkowo ułatwia szybkie rozeznanie. Interfejs w Misterb&b to wzór do naśladowania.

Kilka dodatków

 

Bez założonego konta mamy dostęp jedynie do przeglądania ogłoszeń. Po zalogowaniu się zyskujemy kilka nowych opcji: możemy pisać wiadomości do użytkowników, a także, o czym już wspominaliśmy, dodać własne ogłoszenie. Fajną opcją jest historia naszych podróży – przejrzymy nie tylko odbyte już wyprawy, ale także dodamy te, na które chcemy wybrać się w przyszłości.

Podsumowanie

 

Twórcy aplikacji Misterb&b udowadniają, że można stworzyć prostą aplikację do skomplikowanych czynności – w końcu wycieczka na drugi koniec świata to nie byle pikuś. Appka doskonale spełnia swoje zadanie, ma przyjemny, bogaty interfejs i jest dostępna za darmo. Szkoda tylko, że skierowana jest wyłącznie do gejów, bo chciałoby się, żeby z tak dobrej aplikacji mógł korzystać każdy. Jeśli łapiecie się do grupy docelowej – sięgajcie po urządzenia z zielonym robotem lub jabłkiem.

Metryczka

 

Misterb&b to aplikacja przeznaczona dla homoseksualnych podróżników. Dzięki niej znajdziesz oferty wynajmu pokoi u lokalnych gejów w niemal każdym miejscu na świecie. Z tą appką podróżowanie będzie prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Ocena ogólna: 9

Pomysł: 7

Interfejs: 9

Użyteczność: 10

Screeny z aplikacji na telefonie