Data dodania: 10-04-2015

Darmowa gra detektywistyczna

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Lubisz kryminały? Chyba każdy z nas oglądał kiedyś film o tajnych agentach lub detektywach. Emocje, które towarzyszą domysłom na temat „kto zabił” potrafią sięgnąć zenitu! Dzisiaj opiszemy grę, w której będziesz musiał samodzielnie rozwiązać zagadkę zniknięcia pięknej aktorki. By to zrobić wcielisz się w postać inteligentnej agentki Alice Wallace!

W grze Agent Alice, co tydzień czeka na Ciebie nowa zagadka kryminalna! Będziesz ujawniać tajemnice, przeszukiwać miejsca zbrodni i otrzymywać punkty za znalezione dowody. Trop romanse i odkrywaj sekrety! W trakcie gry będziesz musiał otwierać zamki, wyszukiwać dowody zbrodni (na czas!), znajdywać różnice w scenerii oraz szukać najmniejszych szczegółów, które mogą doprowadzić Cię do rozwiązania zagadki. Fabuła gry toczy się w latach 60-tych XX wieku, a ilustracje przedstawiające stroje i elementy charakterystyczne dla tego okresu są bardzo wiernie odwzorowane i naprawdę cieszą oko.

Agent Alice jest grą, która naprawdę Cię zaskoczy. Polecamy ją ze względu na to, że zagadki, które będziesz rozwiązywać zmieniają się co tydzień oraz jest to jedna z lepszych, a do tego darmowych gier detektywistycznych dostępnych na urządzenia mobilne działające na systemie Android. Sterowanie w grze jest bardzo proste, polega jedynie na dotykaniu poszczególnych elementów.

Grę Agent Alice polecamy każdemu fanowi powieści kryminalnych i seriali detektywistycznych. Produkcja została wykonana w całości w języku polskim, a jej fabuła naprawdę wciąga! Pobierzesz ją bezpłatnie ze sklepu Google Play.

Screeny z gry: