Data dodania: 24-05-2016

Mózg i mięśnie

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Ted Ginn

 

Grę Kick Return swoim nazwiskiem sygnuje Ted Ginn – urodzony w Ameryce zawodnik futbolu amerykańskiego, grający obecenie w drużynie Carolina Panthers. Produkcja nie jest, jak można by się spodziewać, symulatorem tego coraz popularniejszego w Polsce sportu. Gra łączy w sobie elementy zręcznościowe i logiczne, a naszym zadaniem jest rysowanie linii, po której poruszać będzie się zawodnik z piłką. Trzeba robić to na tyle szybko i zaskakująco, aby obrońcy nie byli w stanie nas zatrzymać. Punkt zdobywamy za dobiegnięcie na drugi koniec boiska bez straty jajowatej piłki. Nie jesteśmy oczywiście zdani sami na siebie. Kolegów z drużyny możemy wykorzystywać jako zasłony przed przeciwnikami.

 Oprawa

 

Dwuwymiarowa grafika stoi na dobrym poziomie. Kick Return pod tym względem ani się nie wyróżnia, ani nie odstaje od innych produkcji. Na pochwałę zasługują za to dźwięki gry. Dosyć agresywna w brzmieniu muzyka dobrze oddaje charakter futbolu amerykańskiego. Miło także posłuchać komentatora, który na bieżąco omawia nasze działania, a wiwaty kibiców dodają klimatu.

Rozwijaj drużynę

 

Aby zwiększać potencjał naszej drużyny możemy podpisać kontrakt z nowymi zawodnikami. Co ciekawe, poza kontrolowanym graczem, możemy także zatrudnić lepszych blokujących, którzy sterowni są przez komputer. Zrobimy to oczywiście za pomocą gotówki zdobytej za wygrane mecze. Na tym nie koniec, ponieważ banknoty przeznaczymy również na lepszy sprzęt dla zawodników, co dodatkowo podniesie ich statystyki. Fani futbolu amerykańskiego mogą czuć jednak mały niedosyt, ponieważ zakontraktować możemy jedynie czterech zawodników. Należy wspomnieć, że tym najdroższym o największych umiejętnościach jest sam Ted Ginn Jr.

Brakuje zabawek

 

Na początku rozgrywka potrafi dawać satysfakcję i stawiać przed nami wyzwania. Po pewnym czasie Kick Return zaczyna niestety przypominać życie seksualne małżeństwa z dwudziestoletnim stażem – wkrada się nuda, monotonia i przyzwyczajenie. O ile ludzie są w stanie sobie z tym poradzić, to aplikacja niestety nie ma do zaoferowania żadnego innego trybu, który urozmaiciłby rozgrywkę. Aż prosi się o chociażby multiplayer, gdzie gracze mogliby na zmianę atakować i bronić.

Ted Ginn: Kick Return to gra wyróżniająca się sposobem rozgrywki w dobrze oddanej, sportowej atmosferze. Jesteśmy pewni, że nie tylko fani futbolu amerykańskiego odnajdą w tytule sporo zabawy oraz wyzwań. Martwi małe zróżnicowanie i tylko jeden tryb rozgrywki. Jeśli chcecie poczuć sportowe emocje i sprawdzić się jako najruchliwszy zawodnik na boisku, pobierzcie grę za darmo na Androida lub iOS.

Screeny z gry telefonie