Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Tapeta HD to aplikacja dająca Ci możliwość wyboru tapety dla Twojego urządzenia mobilnego. W jej bazie znajdziesz tysiące obrazów, które urozmaicą wygląd Twojego tableta czy smartfona. Aplikacja ma już ponad 40 milionów ściągnięć i jest codziennie aktualizowana. Każdego dnia do bazy dodawane są nowe obrazki, których możesz użyć jako tło dla Twojego ekranu startowego, wygaszacza ekranu lub zwykłej grafikipulpitu.

Po wejściu do aplikacji widzimy grafiki, które zostały ostatnio dodane, po dotknięciu którejkolwiek z nich pokazuje się nam jej autor oraz kategorie, w których została osadzona. Możemy jednym dotknięciem pobrać ją na swoje urządzenie, by później ustawić jako np. zdjęcie kontaktu, które wyświetla się gdy ktoś do nas dzwoni lub od razu załadować jako tapetę. W podglądzie widnieje także opcja dodania do ulubionych.

Główny ekran aplikacji zawiera także zakładki takie jak:

  • Popularne – w zakładce tej pokazują się tylko obrazki ocenione najwyżej przez użytkowników.
  • Kategorie – w której grafiki zostały podzielone na ogromną ilość kategorii. Na pewno znajdziesz coś dla siebie! Do wyboru masz: zwierzęta, cytaty, obrazy, ludzie, portrety, samochody, jedzenie i wiele innych.
  • Kolejna zakładka to ulubione – tam znajdują się tapety, które wyjątkowo Ci się podobały i zaznaczyłeś je jako Twoje „ulubione”. W tej zakładce możesz przechowywać obrazki, których nie chcesz od razu pobierać na telefon, ale zachować by wrócić do nich później.
  • Historia – tu pojawiają się ostatnio przeglądane przez Ciebie grafiki, wraz z informacją, kiedy je oglądałeś. Jeśli zapomnisz dodać jednego z obrazków do ulubionych, a chcesz do niego wrócić, w zakładce tej uda Ci się go odnaleźć bez najmniejszego problemu.

Za pomocą Flickr Group dodawaj do aplikacji własne fotografie i stań się artystą! Tapeta HD pozwala również na samodzielne wyszukiwanie interesującej Cię grafiki, bez konieczności uprzedniego przeglądania kategorii. Dotykając ikony lupki, znajdującej się na górnym pasku aplikacji, uruchamiasz moduł pozwalający na wpisanie dowolnej frazy. Już podczas wpisywanie słowa, aplikacja wyświetli Ci wyniki wyszukiwania. Nie musisz nawet niczego zatwierdzać.

Tapeta HD nie jest aplikacją typu launcher, nie obawiaj się więc o to, że Twój telefon zacznie działać o wiele wolniej po jej zainstalowaniu. Nie oferuje także animowanych grafik, dzwonków i dźwięków dla powiadomień. Po wybraniu obrazka, będziesz go mógł spersonalizować poprzez przycięcie krawędzi i dostosowanie do wielkości ekranu Twojego urządzenia. Zapisuj obrazki na dysku, by móc załadować je później w trybie offline!

Tapeta HD to aplikacja przeznaczona dla szerokiego grona odbiorców. Polecamy ją każdej osobie, która posiada smartfona lub tablet. Dzięki niej masz możliwość upiększenia pulpitu swojego urządzenia grafikami w jakości HD, całkowicie za darmo. Jest bardzo prosta w obsłudze, a częste aktualizacje pozwalają na odkrywanie nowych pięknych zdjęć każdego dnia.

Tapeta HD jest aplikacją przeznaczona dla urządzeń działających na systemach Android i iOS.

Screeny z aplikacji