Data dodania: 23-02-2015

Decyduj o losach świata!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Lubisz oglądać filmy i seriale o zombie? Temat nieumarłych bardzo często pojawia się w świecie filmu, muzyki i gier. Chyba każdy z nas pamięta teledysk do piosenki „Thriller” Michaela Jacksona, w którym zombiaki odegrały z piosenkarzem słynny, kopiowany do dziś taniec. Ogromną popularność zdobywają także produkcje na urządzenia mobilne oraz komputery i konsole. Nie wiadomo co jest takiego w wizji apokalipsy i post-apokaliptycznego świata, że tak bardzo kręci on graczy w każdym wieku. Dzisiaj przygotowaliśmy recenzję gry, w której możesz wybrać – czy chcesz zniszczyć świat, czy wręcz przeciwnie – uchronić go od zagłady. Brzmi zachęcająco? Czytaj dalej!

World Zombination to gra mobilna, przeznaczona na iPad i iPhone. Jest darmowa, jedyne czego potrzebuje (do gry w trybie on-line) to połączenie z Internetem. Fabuła nie jest skomplikowana. Już na początku gry wybierasz, którą ze „stron” chcesz grać, po czym od razu zostajesz rzucony w wir wydarzeń. Możesz być człowiekiem i przeciwdziałać inwazji zombie, lub poprowadzić hordę potworów na podbój świata. Do swojej dyspozycji będziesz miał różnego rodzaju jednostki. Różnią się one między sobą rolą jaką pełnią w walce. Jedne z nich służą do ataku bezpośredniego i walki wręcz, inne skupiają się na ataku z odległości. Przy określaniu pozycji oddziałów na mapie, będziesz musiał pamiętać, że np. snajperów nie powinno ustawiać się blisko wrogów. Co jakiś czas na prawej krawędzi ekranu pojawiać się będą bonusy. Korzystaj z nich mądrze, ponieważ tego typu dodatkowe przedmioty potrafią bardzo pomóc w rozgrywce.

Sterowanie w World Zombination polega na przeciąganiu palcem jednostek oraz przełączaniu się pomiędzy nimi za pomocą tapnięć. Po krótkim samouczku, prędko opanujesz tę technikę. Gdy już poczujesz się na siłach, by wejść do prawdziwej rozgrywki, zabawa dopiero się zacznie! Dołącz do gry on-line i zmierz się z graczami z całego świata! Pamiętaj, to Ty decydujesz o losach świata! 😉

World Zombination to gra dla fanów klimatów post-apokaliptycznych. Jej ogromnym atutem jest możliwość grania on-line z przyjaciółmi lub z innymi graczami z całego świata. Polecamy ją wszystkim osobom, które lubią produkcje polegające na planowaniu i zarządzaniu polem bitwy.

Screeny z gry: