Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Twój maluch nie lubi myć zębów, a przetrwanie dwóch minut ze szczoteczką w ręku jest dla niego udręką? Disney Magic Timer to aplikacja, która nauczy Twoje dziecko jak poprawnie myć zęby! Zainstaluj aplikację i patrz jak szkrab szoruje ząbki bez narzekania!

Każdy rodzic doskonale wie, jak trudno jest nakłonić malucha do poprawnego szczotkowania zębów. Dzieci nie lubią tej czynności, bo jest dla nich nudna i monotonna. Producent szczoteczek Oral-B wyszedł naprzeciw rodzicom i postanowił stworzyć aplikację, która pomoże sprawić, by ta powtarzalna czynność stała się jak najbardziej przyjemna i urozmaicona.

Działanie aplikacji jest proste. Wystarczy, że zeskanujesz iPhonem lub iPadem szczoteczkę Oral-B dla dzieci, a program automatycznie rozpozna desygnowaną postać z bajki oraz serię przedmiotu. Zaproponuje Twojemu dziecku założenie konta, poprosi o wpisanie imienia. Aplikacja jest bardzo przydatna również dla rodzica, ponieważ pokazuje w specjalnie przygotowanym do tego kalendarzu, kiedy Twoja pociecha myła zęby.

W jaki sposób Disney Magic Timer sprawia, że maluch szczotkuje zęby całe 2 minuty? Gdy włączy się timer, przez 2 minuty na ekranie urządzenia mobilnego maluje się obrazek z bajki związanej tematycznie z wzorem szczoteczki, lub innej, wybranej przez Twoją pociechę. Uczy się ona wtedy, że dopiero mycie całe 2 minuty pozwoli jej na odblokowanie zdjęcia i zachęca ją do nie przerywania tej czynności. Wśród postaci z bajek znajdziecie Kubusia Puchatka, Kapitana Amerykę, Myszkę Miki i Mini, Małą Syrenkę, Iron Mana i wiele innych!

Screeny z aplikacji:

(kliknij na screen, żeby powiększyć)