Data dodania: 02-10-2014

Nagroda Darwina gwarantowana!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Dumb Ways to Die to darmowa, pełna czarnego humoru gra na urządzenia mobilne. Twoim głównym celem jest uratowanie bohaterów – potworków, od niechybnej śmierci. Będziesz wyciągać widelec z tostera, odganiać piranie, uciekać przed ogniem, rozgniatać osy i robić wiele innych mrożących krew w żyłach rzeczy! Brzmi emocjonująco? No jasne!

Rozgrywka składa się z kilkunastu różniących się od siebie mini gier. Przejście do kolejnego poziomu, odblokowuje następną, w której zapobiegamy zgonowi kolejnego bohatera. Ale uważaj! Każda z nich jest misją ograniczoną przez czas! Masz zaledwie kilka sekund by uratować postać, jeśli nie zdążysz – zobaczysz jak ginie. W całej grze masz do wykorzystania trzy życia, gdy zużyjesz wszystkie, musisz pogodzić się z przegraną.

Dumb Ways to Die wykorzystuje wiele technicznych aspektów Twojego urządzenia mobilnego. By przejść niektóre z poziomów będziesz musiał „dmuchać” w swojego smartfona, kołysać nim lub wręcz przeciwnie – zadbać o to by się nie ruszał. Będziesz musiał także…śpiewać! A wszystko to, w kolorowej oprawie graficznej ze słodkimi potworkami w roli głównej. Jeśli uda Ci się przejść wszystkie mini gry, odblokujesz nagrodę – filmik, w którym bohaterowie śpiewają tytułową piosenkę!

Pomimo cukierkowej grafiki, Dumb Ways to Die jest grą dość drastyczną, dlatego też nie polecamy jej maluchom. Jest jednak niezwykle wciągająca i dostarcza naprawdę wiele rozrywki. Jedyne na co możemy ponarzekać, to brak nowych poziomów w kolejnych aktualizacjach gry. Nie do podważenia jest jednak fakt, że ściągnięcie tej gry zapewnia dobrą zabawę na długie godziny!

Dumb Ways to Die jest grą na urządzenia mobilne działające na systemach Android i iOS.

Screeny z gry