Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Dziennik z wakacji i podróży, to aplikacja dla tych, którzy poszukują narzędzia, dzięki któremu będą mogli dokumentować swoje wojaże. Dzięki naszej recenzji poznacie mocne i słabe strony aplikacji. Zaraz, zaraz … przecież ta aplikacja nie ma prawie żadnych słabych stron. To hit wśród aplikacji podróżniczych!

Dzienniki z wakacji i podróży pozwalają na śledzenie z GPS całej trasy podróży, zamieszczanie zdjęć, nagrań video, audio no i oczywiście stosownych opisów. Treści wstawione do sieci za pomocą narzędzia, mogą być na bieżąco udostępniane naszym znajomym i rodzinie (program współpracuje m.in. z Google+, Twitterem).

Materiały wrzucane do sieci, po powrocie możemy dowolnie edytować, tworząc raporty, mapy, zestawienia w arkuszach kalkulacyjnych. Liczne dane dodatkowo, automatycznie zamieszczane przy każdym nowo utworzonym  zdarzeniu, w tym data, długość i szerokość geograficzna, wysokość n.p.m., odległość o ważnych obiektów świetnie się do tego nadają.

Program pozwala też na współdzielenie wydarzeń, jeśli w naszą podróż wybraliśmy się z innymi użytkownikami aplikacji.Dla tych którzy dopingowali nam w podbojach możemy zrobić mała pamiątkę w postaci prezentacji w PowerPoint lub krótkiego filmiku, co dostępne jest za jednym kliknięciem odpowiedniej funkcji programu. Aplikacja dostępna jest (niestety!) tylko na system Android.

 

Darmowa aplikacja na Androida do pobrania – kliknij aby przejść do Android Market (Google Play)