Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Elevate – Brain Training to aplikacja na urządzenia mobilne, która służy do ćwiczenia Twojego umysłu. Dzięki systematycznej pracy z programem będziesz o wiele szybciej zapamiętywać różne rzeczy, poprawi się Twoja koncentracja oraz zdolność tworzenia logicznych wypowiedzi.

Po krótkiej rejestracji, zostaniesz poproszony o zaznaczenie umiejętności, które chcesz doskonalić. Aplikacja, na podstawie Twoich wyborów, określi zestaw ćwiczeń, dostępnych w codziennych treningach w postaci zadań i mini-gier.

To jeszcze nie wszystko! Po określeniu aspektów nad którymi chcesz pracować, uzyskasz dostęp do testu diagnozującego Twoje umiejętności w tych dziedzinach. Ukończenie go, pozwoli Elevate na dokładny dobór indywidualnych ćwiczeń, które pomogą Ci w osiągnięciu celu.

Codzienne ćwiczenia z Elevate poprawią kondycję Twojego mózgu! Każdego dnia, aplikacja będzie oferowała Ci kilka gier i zadań do rozwiązania. Z upływem czasu staną się one coraz trudniejsze, ponieważ dostosowane będą do Twoich umiejętności, które również się poprawią. Staniesz przed zadaniami takimi jak zapamiętywanie kształtów, dopasowywanie słów i wiele innych! Poczujesz się jakbyś pracował z prawdziwym trenerem umiejętności umysłowych!

Uważaj jednak na błędy i staraj się popełniać ich jak najmniej. Za każde rozwiązane nieprawidłowo zadanie, tracisz jedno „życie”. Gdy stracisz trzy, musisz zaczynać zadanie od początku. Podanie prawidłowych odpowiedzi, prowadzi z kolei do odblokowania kolejnych ćwiczeń. Swoje postępy możesz obserwować w specjalnie przygotowanej zakładce.

Elevate – Brain Training to bardzo dobre rozwiązanie dla każdej osoby, która chce ćwiczyć swoje umiejętności umysłowe, bez wykupywania kursów, czy lekcji z trenerem. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację na swoim urządzeniu mobilnym, działającym na systemie Android lub iOS i będziesz regularnie wykonywać ćwiczenia – sukces murowany!

Screeny z aplikacji: