Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Jetpack Joyride to niezwykle dynamiczna gra od twórców hitu Fruit Ninja – Halfbrick Studios. Wcielamy się w niej w postać Barrego Steakfries, który jest akwizytorem. Pewnego dnia, przechadzając się ulicą i szukając domu potencjalnego klienta, odkrywa tajne laboratorium, w którym tworzony jest plecak odrzutowy. Postanawia ukraść ten gadżet i odmienić swoje życie – latając.

W Jetpack Joyride masz możliwość wykonania lotu na wielu mapach, między innymi jest to laboratorium, w którym został ukradziony plecak odrzutowy. Sterujesz lecącym Barrym za pomocą dotknięć palcem w ekran urządzenia. Musisz uderzać ekran bardzo często, inaczej bohater spadnie na ziemię! Twój super gadżet – odrzutowy plecak może zmieniać postać! Zdobywaj tokeny i wymieniaj je na elementy garderoby! Zbieraj bloki z ikonkami kół zębatych, by odblokować rozmaite latające maszyny i inne środki transportu (na przykład smoka)! Podczas lotu omijaj pojawiające się przeszkody oraz eliminuj przeciwników! W miarę pokonywania kolejnych poziomów, Twój lot staje się o wiele szybszy. Dlatego też im dłużej grasz, tym więcej emocji i trudności przynosi rozgrywka!

Jetpack Joyride posiada system mikropłatności, pozwalający na zakup elementów wyglądu postaci, nowych gadżetów służących do latania oraz jednorazowych ulepszeń (Head Start) – umożliwiających na przykład na szybsze przebycie 750 metrów mapy, czy dających umiejętność zwiększenia wysokości lotu tak, by zebrać niedostępne wcześniej monety. Możemy zdobyć je w ciągu gry, albo zapłacić prawdziwymi pieniędzmi za funkcję umożliwiającą mnożnik monet x2.

W grze mamy możliwość odblokowywania osiągnięć (za które są dodatkowe monety) i kolejnych poziomów doświadczenia. Spraw, by Barry przechodził do kolejnych etapów, wykonując jak najlepiej misje i zbierając w ten sposób gwiazdki! Gdy uda Ci się zdobyć maksymalny poziom, będziesz miał możliwość przejścia gry jeszcze raz, ale od razu ze wszystkimi dostępnymi rozszerzeniami i przedmiotami!

Grafika Jetpack Joyride nie jest szczytem możliwości dzisiejszej technologii, ale dzięki stylowi nawiązującemu do komiksów ma wiele uroku. Rozgrywka jest niezwykle dynamiczna i wciągająca, a gra prosta i nie wymagająca niczego więcej niż odrobiny dobrego refleksu. Gry nie polecamy jednak małym dzieciom, ze względu na pojawiające się w niej elementy przemocyskierowanie raczej do starszych odbiorców.

Jetpack Joyride jest grą na urządzenia mobilne działające na systemach Android i iOS.

Screeny z gry