Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Nie masz czasu, a chcesz w krótkiej wiadomości wyrazić jak najwięcej emocji? Z Emoji Keyboard to proste! Podobno emotikony potrafią wyrażać nasze myśli o wiele lepiej niż słowa! Są wszędzie: na Facebooku, Gadu Gadu, w Hangouts – prawie każde narzędzie służące do komunikacji je posiada. Dlaczego Twój telefon ma pozostać tylko przy kilku standardowych? Ożyw swoje rozmowy zestawem ponad 800 obrazków z Emoji Keyboard!

Nieważne jaki masz nastrój, na pewno jedna z emotek oddaje go w 100%! Chcesz zaproponować znajomemu wyjście na pizze? Obrazek przedstawiający jej wielki kawałek jest tylko jednym z wielu w tym pakiecie! Wystarczy, że wkleisz go w okienko rozmowy i dodasz znak zapytania. Proste i zrozumiałe? Oczywiście!

Emotki są pogrupowane w kilka kategorii, dzięki temu z łatwością wybierzesz tą odpowiednią. Możesz używać ich nie tylko w wiadomościach SMS, ale również w popularnych komunikatorach! Daj upust swoim emocjom i wyraź się za pomocą Emoji!

By aplikacja działała poprawnie, koniecznie jest zainstalowanie GO Keyboard, darmowej klawiatury, którą możesz pobrać ze sklepu z aplikacjami dla Twojego systemu.

Emoji Keyboard to aplikacja dla urządzeń mobilnych działających na systemie Android.

Screeny z aplikacji