Data dodania: 11-09-2014

Twój osobisty menedżer…plików!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

File Manager (Menedżer plików) jest aplikacją służącą do swobodnego przeglądania i modyfikacji danych zapisanych na Twoim telefonie lub tablecie. Aplikacja zawiera 3 pakiety ikon, przygotowanych dla ponad 80 typów plików. Dzięki nim z łatwością rozpoznasz jaki typ pliku jest w Twoim urządzeniu, bez sprawdzania jego rozszerzenia! Grafiki są bardzo podobne do oznaczeń widocznych w komputerach stacjonarnych.

Głównymi funkacjami File Managera są wycinanie, kopiowanie i wklejanie plików. Możesz wykonywać te czynności swobodnie pomiędzy rożnymi lokalizacjami. Dzięki widocznemu paskowi postępu, z łatwością sprawdzisz kiedy operacja zostanie zakończona. Aplikacja oferuje także możliwość kompresji i dekompresji plików. Jest to funkcja, pozwalająca na „spakowanie” plików w jedną paczkę, która samodzielnie zajmuje mniej miejsca. Paczkę można później „rozpakować” w dowolnym miejscu na dysku, oszczędzając tym samym pamięć.

Aplikacja File Manager posiada także moduły pozwalające na połączenie z serwerami. Dzięki tej funkcji możesz „ściągnąć” na telefon pliki z serwera FTP oraz dowolnie umieszczać i pobierać pliki z popularnych serwisów oferujących dodatkowe miejsce, w których możesz trzymać dane „w chmurze”, takich jak: Dropbox, Box, Google Drive, SkyDrive, SugarSync, Yandex Disk, czy Ubuntu One. Daje to możliwość przechowywania plików na dysku zewnętrznym (i często o wiele bardziej pojemnym), nie ograniczając tym samym pojemności pamieci w Twoim telefonie czy tablecie.

Menedżer Plików to bardzo przydatna aplikacja, którą polecamy każdemu, kto chce mieć porządek w telefonie. Chcesz, by Twoje urządzenie działało szybciej? Pogrupuj pliki i usuń te niepotrzebne. Z File Manager to zadanie nie sprawi Ci trudności.

File Manager to aplikacja dla urządzeń działających na systemie Android.

Screeny z aplikacji