Data dodania: 23-03-2015

Ta aplikacja znajdzie Ci Wi-Fi!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Skończyły Ci się „pakiety” w telefonie, albo masz ze sobą laptopa i zapomniałeś o urządzeniach pozwalających na połączenie się z Internetem mobilnym? Spokojnie, to jeszcze nie czas na pytanie znajomych, czy nie użyczą Ci swojego mobilnego hotspotu 😉 Zainstaluj Fing, wyszukaj dostępne połączenia oraz miej możliwość dokładnego sprawdzenia kto jest podłączony do Twojej sieci!

Aplikacja Fing pozwala na wyszukiwanie sieci oraz wszystkich urządzeń, które są do niej podpięte. Jest bardzo precyzyjna i pozwala na wprowadzanie swoich własnych oznaczeń, nazw, ikon oraz innych personalizacji. Nie masz ograniczeń w dodawaniu swoich sieci, program będzie monitorować każdą z nich. Poda Ci dane o urządzeniach, które korzystają z tego samego przesyłu danych, wraz z ich adresami MAC i numerem seryjnym. Możesz dokonywać pełnego skanowania na podstawie IP, MAC, nazwy, producenta lub własnych notatek. Fing powiadomi Cię także, jeśli któreś z urządzeń stanie się nieaktywne. Zachowuje też historię odnalezionych przez Ciebie sieci.

To jeszcze nie wszystkie przydatne funkcje aplikacji Fing! Program znajdzie dla Ciebie setki otwartych portów w ciągu kilku sekund! Już tylko krok będzie Cię dzielić od połączenia się z siecią. Aplikacja posiada także opcję „wake on LAN” pozwalającą na włączenie innego urządzenia, podpiętego do tej samej sieci, za pomocą Internetu. Z łatwością sprawdzi też jakość Twojego połączenia internetowego.

Fing polecamy każdemu, kto nie chce mieć problemów z dostępem do Wi-Fi oraz lubi „czuć kontrolę” nad swoją siecią 😉 Aplikacja bardzo sprawnie wykrywa inne urządzenia, oraz posiada wiele modułów pozwalających na identyfikację użytkowników. Ze względu na drugą opcję polecamy ją raczej użytkownikom, którzy znają się chociaż trochę na informatyce, ponieważ osobom nieposiadającym wiedzy w tym zakresie, dane w aplikacji nie powiedzą za wiele 😉 Fing pobierzesz za darmo z App Store.

Screeny z aplikacji