Data dodania: 03-09-2014

Mobilny raj dla wędkarzy

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Fishing Paradise 3D Free+ jest grą zręcznościową pozwalającą uprawiać wędkarstwo gdzie tylko zachcesz! Wcielasz się w niej w wędkarza o nieograniczonych możliwościach. Możesz podróżować po świecie, odkrywać nowe gatunki ryb, a nawet tworzyć własną hodowlę! Zdobywaj doświadczenie i monety, by odblokować nowe przynęty, mapy i inne gadżety. Marzyłeś o posiadaniu własnego jeziora? Teraz możesz spełnić to pragnienie i zbudować od podstaw swoje własne łowisko!

W Fishing Paradise 3D Free+ możesz łowić w 14 lokacjach, wykonanych przy użyciu technologii 3D. Łap ryby morskie na Hawajach i prawdziwe rzeczne potwory w głębinach Mekongu – doskonale się przy tym bawiąc! Każda z około 50 gatunków ryb dostępnych w grze ma swoje unikalne umiejętności i statystyki. Jeśli chcesz złapać wszystkie będziesz potrzebować nie tylko precyzji, ale też odpowiedniej taktyki (na przykład użycia odpowiedniej przynęty). Efektem tych działań jest różnorodność pojedynków. Nawet walcząc z rybami należącymi do tego samego gatunku, przebieg batalii nigdy nie wygląda tak samo. Skutkuje to naprawdę realistycznym odwzorowaniem wędkarstwa.

Gra oferuje także tryb multiplayer, w którym możesz za pośrednictwem Internetu zmierzyć się z rybakami z całego świata! Rozwijając swoje umiejętności, możesz zostać numerem 1 i wygrywać wspaniałe nagrody, które pozwolą Ci na korzystanie z dodatkowych elementów urozmaicających rozgrywkę.

Polecamy tę grę każdemu fanowi wędkarstwa, a także osobom, które po prostu lubią gry zręcznościowe i zdobywanie osiągnięć w trakcie rozgrywki. Fishing Paradise 3D Free+ zapewnia rozrywkę przez wiele długich dni!

Fishing Paradise 3D Free+ jest grą na urządzenia mobilne działające na systemie Android i iOS.

Screeny z gry