Data dodania: 11-12-2014

Bejeweled bazujący na bajce Kraina Lodu

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Frozen Free Fall to gra dla dzieci, która jest kolejnym wcieleniem klasycznego Bejeweled. Co wyróżnia tę grę na tle konkurencji? Układaniu „trójek” z elementów towarzyszą ulubieni bohaterowie bajki „Kraina Lodu”! Twoje dziecko będzie nią zachwycone!

Po rozpoczęciu gry, na ekranie widać różnego rodzaju kryształki, śnieżynki i inne elementy. Głównym zadaniem w każdym z poziomów jest zdobycie określonej liczby punktów. Liczba ruchów, które możesz wykonać jest ograniczona. Możesz przesuwać kryształki, ale tylko o jedno miejsce, tak by tworzyły szereg złożony z co najmniej 3 takich samych elementów. Za ułożenie literki „T” oraz ciągu dłuższego ciągu takich samych świecidełek dostajesz dodatkowe punkty i bonusy! Dodatkowo w misjach możesz korzystać ze specjalnych umiejętności postaci z „Krainy Lodu”. Pomogą Ci niszczyć kryształki, zlikwidują przeszkody oraz dadzą dodatkowe ruchy.

W trakcie gry odkrywasz nowe etapy historii. Zaczynasz w towarzystwie młodej Elsy i Anny, by później odblokować inne postaci takie jak Olaf, Sven, Kristoff, Hans i Pabbie! W tym momencie warto zaznaczyć jednak, że gra nie posiada rozbudowanych wstawek filmowych. Szkoda, bo na pewno byłoby to ciekawym urozmaiceniem dla młodego gracza.

Frozen Free Fall posiada system mikropłatności, pozwalający na kupno ulepszeń. Nie są to jednak rzeczy, których nie da się zdobyć samodzielnie w trakcie rozgrywki. Gra jest jak najbardziej „do przejścia” bez elementów power-up. Odkrycie całej historii trwa wtedy trochę dłużej, ale i tak warto oszczędzić sobie wydawania prawdziwych pieniędzy.

Frozen Free Fall to gra dla dzieci, działająca na urządzeniach z systemem Android i iOS.

Screeny z aplikacji:

(kliknij na screen, żeby powiększyć)