Data dodania: 26-01-2015

Gra dla małych archeologów

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Maluchy bardzo lubią poznawać świat. Stąd też wynika dość częste zainteresowanie przez dzieci tematem archeologii, skamielin i historii ziemi. Naprzeciw dziecięcej chęci odkrywania nowych rzeczy wychodzi MagisterApp, oferując grę, która jest połączeniem nauki z zabawą: Archaeologist – Jurassic Life for Kids.

Archaeologist – Jurassic Life for Kids posiada bardzo przyjemną i przejrzystą grafikę. Jest to zbiór mini gier, dzięki którym dziecko uczy się historii dinozaurów oraz rozwija swoje zdolności plastyczne. Gry nie powinny sprawić trudności nawet najmłodszym użytkownikom. W części darmowej, dostępne są ich 3 rodzaje – puzzle, kolorowanka i odkopywanie dinozaurów. W pierwszej z nich Twojemu dziecku ukaże się obrazek z rozsypanych elementów, które po złożeniu stworzą obraz dinozaura. Kolorowanka polega na samodzielnym dobraniu kolorów i pomalowaniu stwora, tak by zakryć wszystkie puste miejsca . Do wyboru masz zwykłe pędzle, ale także aerograf. Ewentualne poprawki możesz wprowadzić za pomocą gumki do ścierania. Trzecią z mini-gier jest odkopywanie dinozaurów. Polega ona na dotykaniu miejsca, które się podświetla. Szybkie dotknięcie go kilka razy powoduje odkopanie części szkieletu dinozaura. Gwarantujemy, że Twój maluch poczuje się niczym Indiana Jones, odkrywając kolejne skarby!

Interfejs gry jest przejrzysty, jednak Twoje dziecko będzie prosiło Cię o pomoc, ponieważ instrukcje są w języku angielskim. Ciekawym udogodnieniem jest wbudowany filtr rodzicielski, dzięki któremu będziesz mieć pewność, że maluch nie wykupi samodzielnie połowy AppStore 😉

Archaeologist – Jurassic Life for Kids jest do ściągnięcia na każde urządzenie mobilne działające na systemie iOS. Nie ma dużych wymagań sprzętowych, grafika 2D oraz prosta muzyka nie powinny spowalniać Twojego iPhona czy iPada. Cała gra urozmaicona jest ciekawostkami na temat dinozaurów, które na pewno zaciekawią Twoje dziecko!

Screeny z gry: