Data dodania: 03-02-2015

Gra dla melomana

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Myślisz, że masz wyczucie rytmu? Kolejna gra od RobTop Games, jest idealnym narzędziem do przetestowania Twoich umiejętności 😉 Geometry Dash Lite, to darmowa, nieco uproszczona wersja Geometry Dash – zręcznościówki, w której polegać musisz na swoim refleksie i muzykalności!

Geometry Dash Lite nie jest bardzo nowoczesną grą, z grafiką 3D i innymi fajerwerkami. Jest to gra, która wzbudzi w Tobie nostalgiczne odczucia związane z przechodzeniem Mario, czy Felix the Cat. Grafika jest dość „kwadratowa”, co jest zarówno plusem jak i minusem. Minusem, ponieważ dużo osób oczekuje od gier niesamowitych wrażeń wizualnych, natomiast uśmiech na twarzy pojawi się u wszystkich, którzy ponad technologię cenią sobie grywalność. A tej cechy Geometry Dash Lite nie brakuje ani trochę!

Geometry Dash Lite, to rodzaj zręcznościowego runnera, w którym musisz omijać niebezpieczne przeszkody. Całości rozgrywki towarzyszy dynamicznie zmieniająca się muzyka. Nie możesz jej lekceważyć, ponieważ to właśnie ona ma wpływ na to, czy przeżyjesz! Sterowanie w tej grze opiera się na dźwięku, a Ty musisz się w niego bardzo dobrze wsłuchać. Rytmiczne uderzenia będą sygnalizować Ci momenty, w których powinieneś tapnąć w ekran urządzenia mobilnego, powodując tym samym podskok postaci. Jeśli się spóźnisz, czeka Cię powrót do początku mapy.

Na początku gra sprawia wrażenie bardzo trudnej, jednak jest na to rada. Geometry Dash Lite posiada wbudowany samouczek, dzięki któremu wyrobisz sobie refleks i „wczujesz” się w rytm płynący z muzyki. W trakcie gry możesz odblokować nowy wygląd Twojego bohatera oraz nowe ikonki.

Podczas gry w Geometry Dash Lite, na pewno nie będziesz się nudzić! Podskakuj, lataj rakietą, odkrywaj bonusy i… wyłącz grawitację! A to wszystko w rytm muzyki 🙂 Jeśli nudzą Cię nowe tytuły, w których NPC zaznacza na mapie każdą rzecz do znalezienia, a przy okazji jesteś niemalże nieśmiertelny (pokłon w stronę Prince of Persia), spróbuj zagrać w tę grę i zobacz dlaczego w jej angielskich recenzjach tak często pojawia się określenie „challenging” 😉

Geometry Dash Lite to darmowa gra dostępna na urządzenia działające na systemach Android i iOS. Nie ma specyficznych ograniczeń wiekowych i powinna sprawić nie lada frajdę każdemu graczowi, który lubi wyzwania.

Screeny z gry: