Data dodania: 05-05-2015

Zostań królem bilarda!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Bilard to bardzo ciekawa i wymagająca precyzji gra, niestety nie jest aż tak popularna w naszym kraju, jak chcieliby niektórzy jej fani. Mało osób stać na stół bilardowy, a także niewielka liczba pubów oferuje tego typu rozrywkę. Wielu osób jednak bardzo lubi wbijać bile do łuz, pomimo małej dostępności miejsc, w których mogą to robić. Dzisiejsza recenzja będzie dotyczyła gry mobilnej, dzięki której możesz zostać królem stołu bilardowego, nawet podczas leżenia na kanapie w salonie 😉

Kings of Pool Billards to prosto wykonana gra, która pozwala Ci na rozgrywkę samodzielną lub w trybie wielu graczy. Na samym początku jest łatwo – ot wbić jedną bilę do łuzy. Jednak z czasem na drodze stanie Ci wiele mniejszych lub większych przeszkód, takich jak cegiełki, które pękną dopiero po kilkukrotnym uderzeniu w nie kulami oraz inne blokady. Gra w trybie jednoosobowym jest naprawdę trudna i z czasem będziesz musiał natrudzić się nad kątem, pod jakim uderzysz bilę, by osiągnąć swój cel.

Król w bilard to nie tylko tryb jednoosobowy. Gra oferuje także opcję zmierzenia się z losowo wybranymi graczami z całego świata oraz tryb gry z przyjaciółmi. Jeśli posiadasz dostęp do Internetu, możecie bez problemu rozegrać sobie partyjkę, czy dwie na wspólnym spotkaniu 🙂 Sterowanie jest proste – najpierw określasz pod jakim kątem uderzysz bilę, a później odciągasz palcem kij delikatnie do tyłu. Po puszczeniu palca, następuje uderzenie.

Gra nie ma wysokich wymagań sprzętowych. Jej graficzne wykonanie jest dość proste, nie użyto w niej żadnych zaawansowanych technologii. Zwykłe 2D, za to detale są dopracowane naprawdę dobrze, a sterowanie przemyślane, tak by nie sprawiało problemów nawet początkującym użytkownikom.

Kings of Pool Billards to darmowa gra na urządzenia mobilne działające na systemie Android i iOS, którą polecamy fanom Snookera i innych gier bilardowych. Zarówno tryb wieloosobowy, jak i samodzielna rozgrywka sprawia naprawdę wiele radości. Jeśli chcesz, możesz zmierzyć się także z graczami z całego świata i zająć wysokie miejsce w rankingach! Zapewniamy jednak, że potrzeba na to trochę czasu i cierpliwości.

Screeny z gry: