Data dodania: 20-02-2017

Baw się prędkością!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

1. Pędź, jak najszybciej się da!
2. Im szybciej jedziesz, tym więcej punktów zdobywasz.
3. Postaraj się, aby Twoja jazda, jak najdłużej była bezkolizyjna.

A co, gdybym tak miał prawko?

 

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak to byłoby mieć prawko na motocykl? My się zastanawialiśmy, dlatego postanowiliśmy zagrać w Traffic Rider i poczuć się jak prawdziwy motocyklista, ponieważ cała gra toczy się właśnie z punktu widzenia kierowcy. Naszym głównym zadaniem jest, abyśmy pędząc z jak najszybszą prędkością, wymijali kolejne samochody i wychodzili z tych „wyścigów” bezkolizyjnie. Im szybciej jedziemy, tym więcej punktów zbieramy! Wykonywanie dodatkowych trików np. jazda na jednym kole – to również dodatkowe punkty.

Pf… prościzna!

 

Początkowo może nam się wydawać, że Traffic Rider to gra banalnie prosta! Nie możemy bowiem w niej zmieniać kierunków jazdy, nie czekają na nas żadne zakręty – generalnie pędzimy cały czas prosto przed siebie. W praktyce wygląda to tak, że skupiamy się głównie na przeskakiwaniu pomiędzy kolejnymi przeszkodami z jednego pasa na drugi. Czy jednak naprawdę jest to aż tak banalnie proste? No nie. Trasa, po której się poruszamy, wypełniona jest mnóstwem innych pojazdów, które – podobnie jak i my – mogą zwalniać lub przyspieszać w momentach dla nas zupełnie niespodziewanych.

Czterdzieści i jeden

 

Generalnie producenci gry przygotowali dla nas czterdzieści tras wyścigowych. Pokonanie jednej i dojechanie do mety, oznacza odblokowanie się kolejnego levelu. I tak czterdzieści razy. Z racji tego, że jest to typowa zręcznościówka, autorzy przygotowali dla nas dodatkową – bardzo fajną opcję gry. Mianowicie tzw. tryb endless, polegający na niekończącym się torze wyścigowym. Czyli – jedziemy tak długo, jak długo uda nam się utrzymać motocykl i nie rozbić go. W ten sposób możemy pokonywać swoje kolejne rekordy! Bardzo fajna opcja – polecamy!

Jak prowadzić?

 

Jeżeli chodzi o kwestie techniczne tego, w jaki sposób możemy brać udział w wyścigu, to mamy do wyboru dwie opcje. Manualną – poprzez klikanie w ekran dotykowy, lub poprzez wychylanie urządzenia, czyli opcja korzystająca z wbudowanego akcelerometru.

Grafika plus!

 

Bardzo podoba nam się warstwa estetyczna zaproponowana w Traffic Rider. Grafika prezentuje się bardzo ładnie. Pełno w niej naprawdę drobnych szczegółów, które powodują, że nasz wyścig wydaje się bardzo rzeczywisty!

Podsumowując, grę polecamy wszystkim miłośnikom motocykli, których akurat dopadła zimowa aura i nie mogą sobie pozwolić na realny wypad za miasto oraz wszystkim tym, którzy prawka na motocykl nie mają, a bardzo chcieliby się przekonać, jak to jest je mieć!

Podsumowanie

 

Traffic Rider zachwyca na wielu polach – grafika, gameplay i różnorodność tras oraz pojazdów to tylko kilka z nich. Inne darmowe gry na Androida mogą uczyć się od tego tytułu!

Ocena ogólna: 9

Pomysł: 8
Grafika: 10
Grywalność: 9

Screeny z gry na telefonie: