Data dodania: 01-01-2018

Bazinga!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Legenda powraca

Nie ma chyba wśród Was nikogo, kto nigdy nie słyszał o Naruto. Przyznam szczerze, że nigdy nie byłem fanem japońskiej mangi, co nie zmienia faktu, że i tak kojarzę związane z nią podstawowe pojęcia. Zawsze zastanawiało mnie, jak Naruto stało się tak wielkim fenomenem na skalę światową- przecież teoretycznie to bajka jakich wiele. Pewnie w tym momencie najbardziej zagorzali fani Naruto splunęli pod siebie z pogardą i nie chcą już dalej czytać moich wypocin- mimo wszystko proszę, żebyście zostali. Ciężko odnieść mi się do fabuły serii, ale wydaje mi się, że gra jest tworzona na jej podstawie. Jest to całkiem nieźle wykonana bijatyka, jednak są w niej również wątki poboczne. Głównym zadaniem gracza jest bowiem bycie przywódcą małej wioski, w której trzeba pełnić różne obowiązki. Na szczęście nie jest to obowiązkowe- to po prostu ciekawy dodatek dla tych, którzy po paru bitwach muszą złapać chwilę oddechu.

Solidna firma

Moim zdaniem cały wątek z byciem zarządcą wioski jest zbędny- niewiele wnosi, twórcy mogliby spokojnie ograniczyć się do części „bijatykowej”. Na szczęście to nie odbiło się na głównej atrakcji i walki są typowe dla Naruto, włącznie z jego charakterystycznym wyglądem podczas biegu. Każda animacja jest bardzo płynna, przeciwnicy żywo reagują na ciosy głównego bohatera i vice versa. Grafika nie jest widowiskowa, ale poprawna. Nie ma jej czego zarzucić, szczególnie, że już w zamyśle miała się odnosić się do klasycznego, japońskiego stylu. Jeżeli wszystko do siebie pasuje to znaczy, że gra została maksymalnie dopracowana- nie trzeba od niej wymagać grafiki najwyższych lotów. Tutaj twórcom należą się brawa za zebranie wszystkiego do kupy- nie zmarnowali potencjału Naruto

Do wyboru do koloru

Dodatkowo poza świetnym modelem walki twórcy zadbali o wybór kilku trybów. Oczywiście główny to tryb fabularny, gdzie mamy okazję śledzić poczynania Naruto i jego przyjaciół, jednak to nie wszystko. Na pewno znajdą się tacy, których średnio interesuje jego historia, ale mają ochotę na parę bitew z różnymi przeciwnikami. Co wtedy? Na tą okazję twórcy pomyśleli o trybie Attack, co można przyrównać do czegoś w rodzaju deathmatchu. Żadnych zbędnych informacji i dialogów, czysta bijatyka nieprzerywana przez narratora czy rozważania innych bohaterów. Są tylko dwa scenariusze: albo giniesz Ty, albo wrogowie. Zależy to tylko od Waszych umiejętności.

PODSUMOWANIE

Naruto x Boruto Ninja Voltage to solidnie wykonana bijatyka, która na pewno zwróci uwagę wszystkich fanów Naruto. Nawet, jeśli nie jesteście jego wyznawcami, to na pewno warto ją sprawdzić chociażby dla fajnego systemu walki.

Screeny z darmowej gry na telefon Trailer darmowej gry