Data dodania: 14-01-2015

Hokej na Twoim tablecie

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Pamiętasz letnie, wakacyjne wieczory spędzone w wesołym miasteczku? Ta gra na pewno Ci je przypomni 🙂 Air Hockey Gold to mobilna wersja popularnej gry cymbergaj, którą można było znaleźć praktycznie w każdym wesołym miasteczku, czy salonie gier.

Gra jest bardzo prosta. Możesz grać samodzielnie, w dwie osoby lub z wirtualnym graczem za pośrednictwem Internetu. Zasady są dokładnie takie same jak w stacjonarnym cymbergaju. Każdy gracz ma do dyspozycji paletkę do odbijania krążka. Sterowanie odbywa się poprzez dotyk. Przesuwając palcem po ekranie, zmieniasz położenie swojej paletki. Jeśli ruszysz nią szybko, uderzenie będzie mocniejsze, a szansa na zdobycie punktu – większa. Analogiczne, delikatne uderzenia spowodują, że cel poruszy się wolniej. Gra oferuje także ciekawą opcję, w której dostępne są dwa krążki! Zmierz się z przyjaciółmi i zobacz kto z Was ma najlepszy refleks!

W Air Hockey Gold masz do wyboru kilka poziomów trudności – od początkującego, aż do mistrzowskiego. Uważaj, w trybie „insane”, komputer pokonają tylko najlepsi gracze! By wygrać, tak jak w standardowym cymbergaju, musisz jako pierwszy zdobyć 7 punktów. Gra oferuje także dostęp do tablicy z najlepszymi wynikami oraz do podstrony z osiągnięciami.

Air Hockey Gold jest grą przeznaczoną dla urządzeń mobilnych działających na systemie iOS. Zdobyła wiele nagród, m.in. w zestawieniu CNET została jedną z 15 najlepszych gier na iPad, #1 wśród darmowych gier listy Tech Radaru i najlepszą według użytkowników w Wielkiej Brytanii. Myślimy, że to zasługa jej prostoty oraz niskich wymagań sprzętowych. Zasady są nieskomplikowane, a grafika estetyczna. Polecamy ją jako niezobowiązujące rozwiązanie na nudę, do gry samodzielnej lub ze znajomymi.

Screeny z gry: