Data dodania: 30-06-2015

hops, hops

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Mini Jump to kolejny tytuł z banalną fabułą i mechaniką rozgrywki. To bardzo zabawna gra, mająca wszelkie cechy tytułu uzależniającego. Wybierasz bohatera, którego jedynym zadaniem jest wskoczenie jak najwyżej, przeskakując na kolejne ruchome platformy. Platformy przemieszczają się w różnym tempie i mają zróżnicowane wymiary. Każda kolejna platforma to kolejne punkty. Skoki realizowane są poprzez jedno stuknięcie, w dowolnej części ekranu. Skok w złym momencie powoduje upadek bohatera i kończy grę. Tym bardziej każdy ruch wymaga staranności i spokoju, wszak w grze nie ma żadnych ograniczeń czasowych, które wywierałyby dodatkową presję na gracza.

Po drodze zbierasz monety, które umożliwiają odblokowywanie nowych postaci. Jest o co walczy, bo twórcy przygotowali aż 43 bohaterów. Co ciekawe zmiana bohatera, to również zmiana otoczenia w którym przyjdzie Ci sprawdzać swój refleks. Chyba najciekawsza jest sceneria po wyborze postaci złodzieja. Bohater trzyma w ręku pochodnię i widzimy jedynie część planszy, którą akurat pochodnia rozświetla.

Oprawa graficzna jest bardzo prosta, ale kolejny raz, to bodaj największa zaleta Mini Jump. Ma swój specyficzny, bardzo fajny dla oka charakter, a bohaterowie zaprojektowani są na planie kwadratu.

Gra ma dziecinnie prostą fabułę, jednak potrafi wciągnąć i być wyzwaniem. Szybie rozgrywki idealnie nadają się na krótkie przerwy, jak i dłuuuugie rywalizacje. Za darmo, tylko na iOS. Czekamy na Androida.

Screeny z gry