Data dodania: 03-01-2013

iFitness pomoże zadbać ci o sylwetkę

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Dbanie o sylwetkę nigdy nie było łatwiejsze! Setki ćwiczeń zilustrowanych przy pomocy zdjęć, filmów i instrukcji tekstowych pomogą zrzucić Ci zbędne kilogramy i zadbać o kondycję. Wszystko to w aplikacji iFitness na iPhona.

 

iFitness to twój osobisty trener za naprawdę niewielkie pieniądze. Aplikacja oferuje ciekawy i urozmaicony zestaw ćwiczeń, ułożonych w kilka kategorii: rejon ciała który chcesz ćwiczyć, albo niezbędny sprzęt.

Aplikacja pozwala na układanie całego programu ćwiczeń i śledzenie postępów np. poprzez rejestracje ćwiczeń i umieszczenie wyników online.

Co najważniejsze, iFitness jest bezpieczny – ćwiczenia znajdujące się w aplikacji zostały opracowane przez licencjonowanych profesjonalistów fitness.

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

● setki unikalnych ćwiczeń

● wszystkie ćwiczenia z pełną instrukcją tekstową

● setki instrukcji wideo dla wielu bardziej skomplikowanych ćwiczeń

● stoper zegar śledzić w waszych czasach odpoczynku pomiędzy seriami

● kalkulator BMI i tabela kaloryczności

● planowanie treningów

● możliwość śledzenia osiągnięć innych użytkowników

 

W odróżnieniu od innych aplikacji fitness, iFitness ma wszystko. Zmierzy nasze sukcesy, pokaże porażki, zmobilizuje i zaciekawi nowymi ćwiczeniami. Producenci na bieżąco zapewniają darmowe aktualizacje, tak aby użytkownicy czerpali radość ze sprawnej aplikacji.  nie znudzili się tą aplikacją. Polecamy wszystkim, którzy lubią dbać o kondycję, odchudzającym się i niezdyscyplinowanym: iFitness Was nie zawiedzie!

 

Aplikacja na iPhone do pobrania – kliknij aby przejść do App Store