Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

TwoDots to barwna i wciągająca gra logiczna na urządzenia działające na systemie iOS. Przesuwając palcem po ekranie, łączysz ze sobą kuleczki tego samego koloru. Łączyć je możesz tylko w pionowej lub poziomej linii, tworząc przy tym fantazyjne szlaczki! Zasady przypominają odrobinę znaną grę Candy Crush – po „skreśleniu” kulki znikają, powodując spadanie tych, które były nad nimi.

W TwoDots masz określoną liczbę ruchów, które możesz wykonać by przejść poziom. Wyznacznikiem, potrzebnym do ukończenia poziomu może być także ilość kuleczek z kotwicą, które muszą spaść na sam dół planszy. Żeby wykonać to zadanie, usuwaj spod nich piłeczki, by „ wyczyścić” im drogę, a grawitacja zrobi za Ciebie resztę 😉 W grze masz określoną liczbę „żyć”. Jeśli nie uda Ci się przejść poziomu i stracisz jedno z nich – nie ma powodu do zmartwień, szansa odnowi się samoistnie za 20 minut. Jesteś niecierpliwy? Nie czekaj i dokup dodatkowe podejścia dzięki systemowi mikropłatności. Pocieszeniem jest fakt, że jeśli „zginiesz” w grze, nie zostajesz teleportowany z powrotem do pierwszego poziomu. Grając odblokowujesz kolejne, a gdy je przejdziesz – zapisują się jako ukończone, a Ty możesz spokojnie kontynuować rozgrywkę!

Gra posiada także system bonusów. Gdy połączysz jedną linią piłeczki, tworząc kwadrat lub prostokąt, wszystkie kulki tego samego koloru znikną! Znacznie ułatwia i przyśpiesza to przejście poziomu! Podczas rozgrywki możesz także natrafić na bezbarwne piłeczki, które połączysz z sąsiadką w każdym kolorze! Jeśli zdarzy Ci się sytuacja, w której ułożenie piłeczek nie pozwala Ci na wykonanie kolejnego ruchu – samodzielnie „przetasują się” tworząc całkiem nowe zestawienie kolorystyczne!

TwoDots jest grą posiadającą bardzo duży potencjał. Jest bardzo atrakcyjna graficznie, przy czym na tyle prosta, że potrafi dostarczyć długich godzin rozrywki niezależnie od wieku gracza. Całość umila wesoła oprawa muzyczna. Jeśli jesteś posiadaczem iPhone lub iPada – ta gra musi znaleźć się na Twoim urządzeniu!

Screeny z gry