Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Jesteś pracodawcą i potrzebujesz zaufanej taksówki, która szybko i bezpiecznie dowiezie Twoich pracowników na spotkanie biznesowe? A może po prostu wracasz z imprezy i chciałbyś bezproblemowo dotrzeć do domu, nie używając przy tym gotówki? iTaxi to aplikacja dla Ciebie!

iTaxi oferuje nowoczesne rozwiązania oraz bezgotówkowe transakcje. Wystarczy, że zarejestrujesz się w serwisie, a w łatwy sposób dokonasz płatności on-line za wszystkie swoje kursy. Co ważne, historia przejazdów także zostaje zapisana w aplikacji – możesz dokładnie sprawdzić każdą z podróży.

Aplikacja, samodzielnie ustala Twoją lokalizację na bazie danych dostępnych w Twoim urządzeniu mobilnym. Możesz wybrać jaki typ taksówki jest Ci potrzebny, oraz czy chcesz na przykład przewozić zwierzęta. Ustalasz też maksymalną kwotę, a aplikacja sama dopasowuje wyniki do cenników taksówkarzy. Nie musisz nigdzie dzwonić, wystarczy, że użyjesz aplikacji, a taksówka przyjedzie po Ciebie po kilku minutach. Udogodnieniem jest także fakt, że dostaniesz powiadomienie, gdy samochód podjedzie we wskazane miejsce.

Każdy z kursów możesz indywidualnie ocenić. Jeśli nie podobało Ci się to, że kierowca wybrał dłuższą trasę, albo masz inne uwagi – możesz umieścić je na specjalnym forum. Będą one bardzo przydatne dla innych użytkowników. Firma iTaxi obiecuje, że usługi które świadczą są uczciwe, a wszystkie skargi brane pod uwagę na bieżąco.

iTaxi polecamy pracodawcom oraz wszystkim osobom, które potrzebują podwózki po imprezie, czy szybkiego transportu pomiędzy różnymi miejscami. Korzystanie z iTaxi jest bardzo proste, a sama aplikacja dostępna zarówno na urządzenia mobilne działające na systemie Android, jak i iOS.

Screeny z aplikacji