Data dodania: 09-04-2015

Jedz taniej w McDonalds!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Nie masz czasu na gotowanie, a głód doskwiera Ci w czasie pracy lub między wykładami na uczelni? W takich wypadkach mamy ochotę na coś ciepłego i smacznego. Może nie jest to za zdrowy typ żywności, ale na pewno ciężko się mu oprzeć. Mowa tu oczywiście o fast foodach. Zjadłbyś hamburgera, ale nie chcesz przepłacać? Zainstaluj Kupony do McDonalds i kupuj taniej!

W aplikacji Kupony do McDonalds znajdziesz graficzne kupony do restauracji (takie same jak te, które możesz otrzymać przy zakupie lub od hostess) oraz mnóstwo nowych promocji śniadaniowych i z oferty klasycznej. Program pozwala także na sprawdzenie wartości odżywczej produktów, na wszelki wypadek jakbyś chciał popsuć sobie humor wiedzą na temat ilości kalorii w kanapce Big Mac 😉

Wśród funkcjonalności aplikacji Kupony do McDonalds znajdziesz szeroki wybór promocji podzielonych na wygodne kategorie: listę kuponów, które są aktualnie w promocji, zdjęcia kuponów rabatowych oraz cenniki produktów z oferty klasycznej i śniadaniowej. Nawigacja w aplikacji jest bardzo prosta i opiera się na zwykłym przesuwaniu palca w lewo i prawo. Kupony do McDonalds jest nieskomplikowaną aplikacją, której używanie nie powinno sprawić Ci najmniejszego problemu. Po wybraniu odpowiedniej promocji, masz 20 minut na pokazanie wyświetlacza Twojego urządzenia mobilnego sprzedawcy. Informuje o tym timer, który widoczny jest na ekranie. Zniżki zmieniają się cyklicznie i są aktualizowane na bieżąco.

Aplikację Kupony do McDonalds pobierzesz za darmo ze sklepu Google Play na większość urządzeń mobilnych działających na systemie Android. Polecamy tę aplikację wszystkim fanom jedzenia typu fast food oraz osobom, które chcą zjeść coś ciepłego, a nie mają czasu gotować lub są w podróży.

Screeny z aplikacji: