Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Kiko to zupełnie nowa, darmowa aplikacja dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat, a w niej aż trzy gry, których bohaterem jest wesoła małpka.  W recenzji możecie przeczytać czego po tej aplikacji mogą się spodziewać nasze maluchy

Wesoła małpka Kiko to postać, którą dzieciaki wybrały podczas licznych testów. Równie przemyślany i przyjazny najmłodszym wydaje się również przejrzysty interfejs gry. Jest bardzo intuicyjny, trudno się w nim pogubić. Kolejnym sprytnym posunięciem twórców było wpakowanie w jedną grę trzech mini gierek, gdyż jak wiadomo, maluchy szybko się nudzą i bez problemu mogą zmienić jedną mini grę, na inną.

Czego nauczą się grając z Kiko? Dzięki „Balonikom” dzieci ćwiczą refleks oraz uczą się kolorów i kształtów. W grze „Gotowanie” mają możliwość przyrządzenia pysznej pizzy, kanapki, toru lub lodowego deseru. „Portret” pozwala dokonywać zabawnych przeróbek zdjęć wykonanych aparatem telefonu lub tabletu. Zabawa z elementem edukacyjnym gwarantowana!

Aplikacja działa na urządzeniach z systemem iOS, a więc m.in. iPhone i iPad, w tym najnowszych z ekranem Retina. Dostępna jest w języku polskim, angielski, niemieckim i rosyjskim. Działa bez zarzutów, nie tnie się i ma ciekawą, bajkową grafikę. Na stronie www.kikoplay.com można znaleźć bliższe informacje o grach we wszystkich wymienionych językach.

Wydawcą gier jest wydawnictwo Phoenix Press, które we wrześniu uruchomiło interaktywny serwis dla dzieci www.krainakiko.pl.

Darmowa aplikacja na iPhone do pobrania – kliknij aby przejść do App Store