Data dodania: 30-09-2014

Kolejny hit od Adobe!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Adobe AIR jest środowiskiem umożliwiającym użytkowanie wielu bestsellerowych gier i aplikacji dostępnych na systemy mobilne. Dzięki niemu możesz korzystać w pełni z funkcji oferowanych przez aplikacje. Adobe AIR to darmowy program, która otwiera nowe możliwości dla projektów na Androida i inne platformy.

Środowisko AIR pozwala na tworzenie programów, które mogą być uruchamiane na wielu platformach. Technologia ta pozwala na projektowanie gier i aplikacji, z których można korzystać nie tylko na telefonach komórkowych, ale również na innych urządzeniach takich jak laptopy, czy komputery stacjonarne. Wprowadzenie Adobe AIR do sklepów dla urządzeń mobilnych ułatwiło deweloperom pracę nad tworzonymi przez nich aplikacjami, ograniczając konieczność pracochłonnej optymalizacji względem wielu platform takich jak Windows, Mac OS, iPad itd.

Innowacja ta skutkuje również tym, że użytkownicy mają dostęp do większej ilości aplikacji korzystających z technologii Adobe. Wcześniej firma wprowadziła Flash Player – podobne udogodnienie, bardzo szybko zaadaptowane przez twórców programów.

Zainstalowanie aplikacji jest konieczne, jeśli chcesz używać programów, które przygotowane zostały w oparciu o technologię AIR. Zazwyczaj, od razu jest to komunikowane, wraz z prośbą o zaakceptowanie licencji. Środowisko to, naprawdę potrafi „wyciągnąć” z gier i aplikacji pełnię ich możliwości graficznych, sprawia również, że działają znacznie szybciej. Polecamy każdemu fanowi multiplatformowości oraz nowoczesnych rozwiązań.

Screeny z aplikacji