Data dodania: 05-03-2015

Kup bilet przez smartfona

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

W kiosku znowu nie było biletu? Nic nie szkodzi. Jeśli potrzebujesz przetransportować się w konkretne miejsce, możesz zakupić bilet w wersji on-line. W sklepach z aplikacjami na urządzenia mobilne jest bardzo dużo programów oferujących tego typu usługi. Jednym z nich jest moBILET, który oferuje możliwość zakupu biletów na przejazd środkami komunikacji zbiorowej, takimi jak autobusy, tramwaje, metro i kolej. Pozwala również na płacenie za faktyczny czas postoju na płatnych parkingach (opłata jest naliczana po zakończeniu postoju)

Aplikację moBILET możesz spotkać w wielu miastach Polski, między innymi w: Lublinie, Toruniu, Szczecinie, Krakowie, Trójmieście, Łodzi, na Górnym Śląsku oraz w aglomeracjach tych miast. Na stronie www.mobilet.pl znajduje się zaktualizowana lista obszarów, w których możesz poruszać się za pomocą zakupionych w aplikacji biletów.

Aplikacja do poprawnego działania potrzebuje od Ciebie podania numeru telefonu, adresu email oraz późniejszego zasilenia konta. Możesz to zrobić za pomocą PayU, które jest naprawdę szybką i bezpieczną opcją, jeśli chodzi o tego typu transakcje. Interfejs moBILET jest bardzo prosty, a sama aplikacja nie powinna sprawiać problemów komunikacyjnych. Do wad musimy jednak zaliczyć niedostępność opcji parkowania na terenie Warszawy. Wielu użytkowników narzeka także na brak dostępu do rozkładów jazdy autobusów i pociągów.

Jeśli jesteś zapalonym podróżnikiem, który lubi wspomagać się urządzeniami mobilnymi – moBILET to aplikacja w sam raz dla Ciebie. Pomoże Ci także w organizacji opłat za parkowanie. Program jest całkowicie darmowy i dostępny zarówno w sklepie z aplikacjami na system Android jak i iOS.

Screeny z aplikacji: