Data dodania: 30-03-2015

Smok Wawelski z lektorem

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Kto z nas nie zna starej polskiej legendy o Smoku Wawelskim? Ta dobrze znana przez wszystkie dzieci bajka jest opowiadana z pokolenia na pokolenie i za każdym razem wzbudza taką samą ciekawość i entuzjazm. Chciałbyś, żeby Twoje dziecko poznało ja w sposób, który będzie mocno działał na jego wyobraźnię oraz przy okazji połączy zabawę z nauką? Serwis Ciufcia.pl przygotował specjalną interaktywną wersję tej bajki, która dodatkowo pomoże Twojemu dziecku w nauce czytania.

Interaktywna Legenda o Smoku Wawelskim wyróżnia się na tle innych bajek naprawdę piękną oprawą graficzną. Obrazki wykonane są z pomysłem, mają swój styl, a każda ze „stron” opowieści posiada jeden sekret, którego odkrycie będzie nie lada frajdą dla Twojej pociechy. Sekrety polegają na tym, że po dotknięciu konkretnego miejsca na stronie pojawia się animacja. Niektóre z nich odblokowują dodatkowe elementy, które pozwalają rozwijać umysł Twojego dziecka, ponieważ prowokują do ciekawych skojarzeń. Bajka czytana jest przez profesjonalnego lektora. Poszczególne wyrazy podświetlają się w trakcie czytania, co ułatwia Twojemu dziecku naukę. Historia jest opowiedziana w sposób humorystyczny, dając tym samym naprawdę porządną dawkę śmiechu Twoim pociechom.

Legenda o Smoku Wawelskim to gra na urządzenia mobilne działające na systemie iOS. Jest darmowa i możesz bez problemu ściągnąć ją z App Store. Polecamy ją w szczególności dzieciom, które zaczęły już przygodę z nauką czytania, oraz tym, które lubią oglądać bajki. Grę tę można spokojnie wykorzystać jako formę bajki na dobranoc, do tego interaktywnej 🙂 Na pewno spodoba się Twojemu dziecku!

Screeny z gry: