Data dodania: 04-06-2012

Lotto Organizer

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Aplikacja dla miłośników gry w Lotto może, chociaż nie musi, ułatwić niektórym życie. Od razu uprzedzam – nie liczcie na gwarancję wielkich wygranych, to byłoby za proste. Co więc dostajemy w aplikacji?

Przede wszystkim są to aktualne wyniki losowań oraz wysokość bieżącej kumulacji. Można również sprawdzić, które liczby w ciągu ostatniego miesiąca i roku wypadały najczęściej. Dostępne są również inne statystyki liczb, np. maksymalna i bieżąca przerwa w występowaniu każdej liczby.

Ciekawym rozwiązaniem jest generator systemów skróconych. Generuje on 5 wariantów, które pozwolą Ci obstawić więcej liczb, a ich rozstawienie zwiększa prawdopodobieństwo wygranej. Innym dodatkiem jest też generator losowych liczb, który daje ten sam efekt, co generator w punktach lotto.
Niby aplikacja oferuje nam wiele opcji, ale z drugiej strony – nic rzeczywiście przydatnego. Lotto, jak każda gra losowa, oparta jest na rachunku prawdopodobieństwa, którego nie da się przewidzieć. Jeszcze nie wynaleziono takiego systemu, w którym wszyscy zostalibyśmy milionerami. Są tacy, którzy liczą na przypadek i tacy, którzy próbują rozpracować system. Aplikacja Lotto Organizer skierowana jest do tych drugich.

Darmowa aplikacja do pobrania iPhone – kliknij aby przejść do App Store